Yeni 9.7 inçlik iPad Türkiye’de ön siparişe sunuldu

0
229

iPad Air 2’nin bir üst modeli olarak görülen yeni 9,7 inç iPad e-ticaret platformu n11.com’da ön siparişle satışa açıldı.

Apple’ın 2017 yılı Bahar dönemine özel çıkardığı ürünler arasında yer alan, iPad Air 2’nin bir üst modeli olarak görülen yeni 9,7 inç iPad e-ticaret platformu n11.com’da ön siparişle satışa açıldı. Gücünü 64 bit A9 çipten alan yeni iPad modeli, iPad Air 2’ye göre daha parlak, 9.7 inç boyutunda, inç başına 264 piksel yoğunlukta 2048×1536 çözünürlüklü Retina ekrana sahip. Uzay grisi, gümüş, altın ve rose gold renk seçenekleri bulunan yeni iPad, n11.com’da 1.599 TL fiyatıyla ön siparişle satışa sunuldu.

8 Megapiksel arka ve 1.2 Megapiksel ön kamera ile gelen Apple iPad 9, led flaş barındırmazken, gerek sensör ve gerek yazılım olarak oldukça güçlü olan kameralar fotoğraf çekme ihtiyacını karşılıyor. “Gerçek tonlu görüntü” adını verdiği yazılımsal bir özellikle gelen Apple iPad 9.7, ortamın ışığının çok düşük olduğu yerlerde bir metin okurken ekranın renk sıcaklığı ve parlaklığı ile oynayıp daha az göz yoruyor. 9.7-inç 2K çözünürlüğünde IPS LCD ekran, 8 MP arka 1.2 MP ön kamera, 2-çekirdekli Apple A9 yongaseti, 2 GB RAM’i, 32/128 GB dahili depolama seçenekleri ve parmak izi okuyucunun şık tasarımla birleştiği yeni iPad, n11.com’da 1.599 TL’den ön siparişe açıldı.

Kaynak:TeknolojiOku

Önceki İçerikApple’dan MacBook ve iPhone’u bir araya getiren patent
Sonraki İçerikSamsung’dan Gear S3 ile ilgili sürpriz duyuru
Teknolojiye intel pentium/celeron, ali, amd, 286, 386, i486dx2 lerle i/o kartlar, jumperlarla, unix, MsDos, windows3.x işletim sistemleri eşligin de, başta yapa boza başlayıp hızla gelişen ve değişen teknolojinin hurdaları arasından sıyrlıp yarınımız olan mobil teknolojiler ile devam etmekteyim. 1982 de Ankara da doğdum. Ticari olarak yaklaşık on iki yıldır bilişim ve iletişim sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların, satış, pazarlama, eğitim ve teknik destek alanlarını kapsayan ticari fonksiyonların da, önceleri uzman daha sonra ise yönetici pozisyonlarında görev aldım. Özellikle son 5 yıldır şirketlerin ticari hayatın rekabetçi ortamına daha kolay adapte olabilmelerini sağlayan ekip yönetimi satış-pazarlama, müşteri odaklılık ve teknik eğitmenlik projelerinde görev yaptım. Son bir kaç yıldır markaların sosyal mecralar üzerin de, online itibar, marka bilinirliği üzerine yoğunlaşıyorum. Rekabetlerin sanal ortama taşınması ile sosyal medya, eticaret portallarının kurulum aşamalarına danışmanlıklar yapmaktayım.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.