More

  WhatsApp’ı bilgisayardan kullanın! ROOT Gerektir!

  PC’nizin başındayken bile WhatsApp’ı kullanmak istiyorsanız, işte yeni çözümünüz!

  Android’li bir cep sahibiyseniz, WhatsApp‘ı bilgisayarınızdan kullanmanın eskisinden daha kolay bir yolu artık var. 2013103112205662772

  Ücretsiz olarak deneyebileceğiniz WhatsRemote uygulamasını root’lu Android’inize yükledikten sonra web uygulaması üzerinden mesajlaşmaya hemen başlayabilirsiniz. WhatsRemote’u yüklemeden önce WhatsApp uygulamasını cebinize yüklemiş ve telefon numaranızı doğrulamış olmanız gerekiyor.

  Web uygulamasının sol tarafta bulunan menüsünde kişilerinizi ve gruplarınızı görebiliyorsunuz. Metin kutucuğunun hemen yanında ise görüşmelerinize gülücük simgeleri eklemenize izin veren bir düğme yer alıyor.

  2013103112193338572

  Web uygulamasını kullanabilmek için telefonunuzun internete bağlı olması gerekiyor, aksi halde uygulamadan faydalanmanız mümkün değil. Üç gün boyunca deneyebildiğiniz hizmetin ücreti ise yılda 2 euro. WhatsRemote’un resmi bir WhatsApp hizmeti olmadığını, üçüncü parti bir uygulama olduğunu hatırlatalım.

  Google Play bağlantısı: WhatsRemote

  Kaynak:ChipOnline

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.