More

  Webadam Mobil ile Mobil ziyaretçileri de hedefleyin!

  Artık internet dünyasında hizmet veren hiçbir işletmenin mobil ziyaretçileri es geçme ya da kaybetme lüksü yok. Webadam Mobil servisi de tam bu ?önemli? ihtiyacınız için hizmetinizde!logo

  Online mobil web sitesi oluşturma aracı ile sadece 30 dakika içerisinde kolayca mobil web sitesi yapmanıza olanak sağlayan bir üründür.

  Webadam.com kurucuları olan  ” Batuhan Bulak ve Can Akkaya “1 yıl boyunca dünyadaki mobil web sitesi oluşturma araçları ile dünyadaki ve Türkiye?deki trendleri inceleyerek farklı neler yapılabileceğini araştırdık. Bu çözüm arayışının en önemli sebebi, ülkemizdeki mobil cihaz kullanımın artması ve mobil cihazlar ile internete bağlanma oranının geçen yıla göre %145 artmış olmasıdır. Bunun yanı sıra yapılan araştırmalara göre mobil telefon kullanıcılarının %80’i mobil uygulama yüklemek yerine mobil web sitesi kullanmayı tercih etmektedir. Webadam.com olarak  en hızlı, en kolay ve en güzel tasarımlara sahip mobil web site çözümünü oluşturduk.? dedi.

  Webadam.com kurucuları ayrıca ?Firmaların mobil kanalını daha verimli kullanabilmeleri için mobil site çözümünün bu alanda faydalı olabileceğini; buna ek olarak hali hazırda mobil web sitesi olan firmaların da müşterileri tarafından daha kurumsal ve güvenilir firma algısı sağlayabileceğini düşünüyoruz? diye ekliyor.

  Mobil site özelliklerinden bazıları;

  • Sürükle ve bırak yöntemi ile istediğiniz özelliği siteye ekleyebilme
  • Web sitenizi daha dinamik web widgetları ekleyebilme
  • Akıllı telefonlara mobil site ikonu ekleme özelliği sayesinde uygulama görünümü kazandırma
  • iphone/Android/Windows Phone ile %100 uyumlu mobil web sitesi oluşturabilme
  • Sitenize Google Maps ekleyebilme
  • Sitenize Formlar ekleyebilme
  • Resimler ve albümler ekleyebilme
  • PayPal eklentisi ile ürün satış modülleri ekleyerek online satış sitesi yapabilme
  • Etkileyici  temalar  içerisinden size en uygun temayı seçerek geliştirebilme

  Daha fazla bilgi için: info@webadam.combannerWebadam.com kimdir?

  Webadam.com; IBS Bilişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi adına tescilli, amacı firmanın İnternet Hizmetlerini web üzerinden son kullanıcılara sunmak olan bilgilendirme, müşteri destek, ve satış hizmetlerini içeren web portalidir.

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.