Vestel’en para ödüllü Venüs’ünü Tasarla yarışması!

0
350

Vestel tarafından düzenlenecek olan Venüs’ünü Tasarla yarışması ile birlikte, cihaz üzerinde istediğiniz geliştirme fikirlerini sunabileceksiniz.

 

Vestel, genç fikirlere ve yetenekler için üniversite öğrencileri arasında Venus’ünü Tasarla adlı bir yarışma düzenliyor. Vestel Venus’ü iyileştirme amacıyla başlatılan yarışmada, donanım, yazılım, mobil aksesuar alanlarında geliştirmeler yapılması hedefleniyor.

Kendi Venüs telefonunu kendin tasarla

Peki, yarışmanın kuralları ne olacak? 5 kişilik gruplar halinde yarışmaya katılacak öğrenciler, 3 farklı aşamada yarışacak. Yarışmada birinci olan gruba 15 bin TL, ikinci olan gruba 10 bin TL ve üçüncü olan gruba 5 bin TL ödül verilecek. Para ödülünün yanı sıra birinci grup Vestel’de proje bazlı çalışma fırsatı da elde edecek.

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan ise hayata geçen bu proje hakkında, Venus’ünü Tasarla yarışması ile yenilikçi bakış açısına sahip, heyecanlı, değişime açık, Teknolojiye ilgi duyan ve yeni trendleri yakından takip eden genç yetenekleri şirket bünyesine kazandırmak istediklerini söyledi.

Üç farklı aşamada ilerleyecek yarışmanın ilk aşamasında öğrencilerden fikirlerinin ne işe yarayacağını, Venus’e nasıl entegre olacağını, insanların hayatlarına nasıl bir fayda sağlayacağını anlatacak. İkinci ve final aşamasında ise projelerinin geliştirilmiş halleri istenecek.

13 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuruların alınacağı yarışmanın ilk 20’ye kalan talihlileri 31 Mayıs 2017’de duyurulacak. Finale kalan öğrenciler projelerinin son hallerini en geç 26 Ekim 2017 tarihinde sisteme yükleyecek.

Yarışma hakkında detayları buradan öğrenebilirsiniz.

Vestel tarafından düzenlenen bu yarışma hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak:SDN

Önceki İçerikWhatsApp, Status isimli yeni bir özelliği kullanıma sunuyor
Sonraki İçerikApple merakla beklenen yeni kampüsünü tanıttı: Karşınızda “Apple Park”
Teknolojiye intel pentium/celeron, ali, amd, 286, 386, i486dx2 lerle i/o kartlar, jumperlarla, unix, MsDos, windows3.x işletim sistemleri eşligin de, başta yapa boza başlayıp hızla gelişen ve değişen teknolojinin hurdaları arasından sıyrlıp yarınımız olan mobil teknolojiler ile devam etmekteyim. 1982 de Ankara da doğdum. Ticari olarak yaklaşık on iki yıldır bilişim ve iletişim sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların, satış, pazarlama, eğitim ve teknik destek alanlarını kapsayan ticari fonksiyonların da, önceleri uzman daha sonra ise yönetici pozisyonlarında görev aldım. Özellikle son 5 yıldır şirketlerin ticari hayatın rekabetçi ortamına daha kolay adapte olabilmelerini sağlayan ekip yönetimi satış-pazarlama, müşteri odaklılık ve teknik eğitmenlik projelerinde görev yaptım. Son bir kaç yıldır markaların sosyal mecralar üzerin de, online itibar, marka bilinirliği üzerine yoğunlaşıyorum. Rekabetlerin sanal ortama taşınması ile sosyal medya, eticaret portallarının kurulum aşamalarına danışmanlıklar yapmaktayım.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.