More

  Twitch’in en büyük rakibi YouTube Gaming yayın hayatına başladı [Video]

  Twitch’in artık çok ciddi bir rakibi var! Google bir süredir YouTube’a entegre etmeye çalıştığı oyun servisi için hazırlıklarını tamamladı. YouTube Gaming hem web platformu hem de Android ve iOS uygulamalarıyla yayına girdi.

  youtube_gaming-100590706-large-2244x1505

  Online video devine kısa bir süre sonra online oyun yayın devi de diyebilir miyiz bilemiyoruz ancak YouTube Gaming bomba gibi geliyor. YouTube’un deyimiyle oyunla ilgili her şeyi bulabileceğiniz platformda, canlı oyun yayınlarının yanı sıra oyun kanalları, oyun videoları ve tartışma grupları gibi bir “gamer”ın bulmak istediği her şey mevcut. Platformda şimdilik 25 binden fazla oyun sayfası ve bundan daha fazla oyun kanalı bulunuyor.

  YouTube Gaming şimdilik Amerika ve İngiltere’de yayın hayatına başlamış durumda. Oyun platformunun kısa bir süre sonra dünya çapında yayına girmesi bekleniyor. YouTube Gaming yayına girdiğinde buradan ulaşabilirsiniz.

  Kaynak:LOG

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.