Turkcell MobilTV’yi İnternete Taşıdı.

0
85
 Turkcell WEBTV ile ilgili merak ettiğiniz herşey…

Turkcell WEBTV Hemde Ücretsiz.

Turkcell MobilTV abonelerine ve yeni abone olacak müşterilerine web tabanlı tv servisini başlattı.

Nedir Bu WEBTV?

Turkcell WebTV, 19 ulusal kanalı www.turkcellwebtv.com web adresi üzerinden TV ile aynı anda bilgisayardan izleyebilmenizi sağlayan bir hizmettir. Turkcell WebTV ile her an her yerde televizyon seyretme keyfi artık bilgisayarınızda. En beğendiğiniz dizileri, Holywood’un en iyi filmlerini, kaçırdığınız programları takip edebilir, izlediğiniz yayınlarla ilgili anlık olarak Facebook ve Twitter üzerinden paylaşımda bulunabilirsiniz.

Turkcell WebTV’deki mevcut kanallar

Standart Paket

CNBC-E, FOX, HABERTÜRK, KANAL 7, KANAL 24, KANAL D, KRAL TV, NTV, NTV SPOR, NUMBERONE TV, POWERTÜRK, SAMANYOLU TV, SHOW TV, SKYTÜRK, STAR TV, TJK TV, TRT1, YUMURCAK TV

Digiturk Paketi**

Babyfirst TV, BBC World, Euronews, Fashion TV, İz TV, Türkmax

Şipşak TV Paketi (ücretsiz)

Şipşak TV’nin sürekli olarak yayınlanan, komik ve ilginç video görüntülerinden oluşan yayınlar gösterilecektir.

* Kanalların internet hakları ilgili nedenlerden dolayı yayında bazı saatlerde kesintiler yapılabilir. Bu durumda yayın tamamen kapatılarak kanalda uyarı mesajı ile aboneler bilgilendirilir ya da yayın akışı dışında başka bir içerik yayınlanır

** Digiturk Paketi, WebTV Aylık Standart Paketi olan abonelere ücretsiz hediye edilen bir pakettir. Ayrıca satılmamaktadır.

Turkcell WebTV Paketleri nasıl satın alınır

Turkcell WebTV servisinden faydalanmak için cep telefonunuzda Turkcell MobilTV aboneliğinizin olması gereklidir. Turkcell MobilTV aboneliğiniz varsa www.turkcellwebtv.com adresine girdikten sonra, Cep telefonu numaranız ve Süper Şifreniz ile servise giriş yapabilirsiniz.

Nasıl Ücretlendirilirim

Turkcell WebTV hizmeti, Turkcell MobilTV üyeleri için ücretsizdir. Turkcell MobilTV abonesi olmak için lütfen www.turkcell.com.tr adresini ziyaret ediniz. Turkcell WebTV servisini kullanırken mevcut internet bağlantınızı ve varsa kotanızı kullanırsınız. Kota aşım ücretleri veya kota bilginiz için internet servis sağlayıcınız ile temasa geçebilirsiniz.ktir.