More

  Türk Telekom’da CEO değişikliği!

  Türk Telekom’un üst yönetiminde önemli gelişmeler yaşandı.

  turktelekomBugün, Türk Telekom’un üst yönetiminde ciddi değişiklikler yaşandı. Türk Telekom’un Grup CEO’su Hakam Kanafi ve Türk Telekom CEO’su Tahsin Yılmaz’ın sürpriz bir şekilde görevinden ayrıldığı açıklandı. Yeniden yapılanma kapsamında Türk Telekom’un yeni CEO’su ise, Telekom yönetim kurulu üyesi ve Oger Telecom CEO’su olarak görev yapan Rami Aslan oldu.

  Belirtilene göre, 10 Aralık 2013 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere gerçekleşen bu sürpriz değişiklik sonucunda, Türk Telekom Grup CEO’su olarak görev yapan Hakam Kanafani Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Başdanışmanı olarak atandı. Kanafani, aynı zamanda Türk Telekom ve Grubun teknoloji şirketlerinin ve Oger Telecom ve Güney Afrika’da faaliyet gösteren Cell C (PTY) Limited’in yönetim kurulu üyesi olacak.

  Öte yandan Türk Telekom Genel Müdürü olarak görev yapan Tahsin Yılmaz ise, Oger Telecom Yönetim Kurulu Başkanı danışmanı olarak yoluna devam edecek.

   

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.