More

  Touchwiz’e Tema Desteği

  Samsung’un, yıllardır Android telefonlarında kullandığı Touchwiz arayüzü için, büyük bir yenilik planlanıyor. İşte Touchwiz arayüzünde yaşanacak değişikliklerine detayları.

  touchwiz-raqwecom-01-1416950338

  Samsung, yıllardır pek çok Android telefon ve tablet duyurdu. Ancak okurlarımızın da sıkça dile getirdiği gibi ağır olan ve sistem kaynaklarını fazlasıyla tüketen Touchwiz arayüzü, Note 4 ve Galaxy Alpha gibi yeni nesil modellerde daha sorunsuz çalışan bir hale getirildi. Samsung, TouchWiz arayüzündeki yeniliklerini sürdürmeye kararlı.

  Eleştiriler mi neden oldu bilinmez, ancak yıllardan beri gelen Touchwiz arayüzü, sonunda uzun zamandır beklenen yeniliklerle güncellenecek gibi görünüyor.

  14-11/25/note-3-lollipop-promo.jpg

  İtalyan bir web sitesi tarafından paylaşılan bilgilere göre Samsung, pek çok rakip markanın arayüzünde bulunan tema desteğini, Touchwiz arayüzüne getirecek.

  Çok kapsamlı bir değişikliğin gerçekleşmeyeceği iddia edilen güncellemeyle birlikte, kullanıcılar alışık olduğumuz mavi bildirim çubuğunun rengini ve ikon paketlerini değiştirebilme imkanına sahip olacaklar.

  Ayrıca Material Design ile uyumlu olacak yeni Touchwiz, sistem kaynaklarını daha az kullanarak, yüksek performanslı Android deneyimini sunacak.

  Yeni Touchwiz‘in ne zaman çıkacağı henüz bilinmiyor olmasına karşın, çıkış tarihi hakkında farklı iddialar paylaşılmış.

  Pek çok kaynak yeni Touchwiz arayüzünün Android 5.0 Lollipop ile geleceğini belirtmesine karşın, bir kısım ise güncellemenin biraz daha gecikebileceğini belirtiyor.

  Kaynak:SDN

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.