More

  Telefon Ekranlarınızı Nasıl Korursunuz?

  Çevremizde ki insanların yüzünden daha çok baktığımız telefon ekranlarına ne kadar önem veriyoruz hiç düşündünüz mü?

  Gözlerimizi saatlerce ekranın üzerinde gezdirirken canımızı sıkan bir çok etkenle karşılastığımızdan hem fikirizdir. Bunların başında, parmak uclarımızın bıraktıgı iz ile telefon ekranı kararmışken çoğumuz birer sanatcı havasında sekiller çizmişizdir.

  Çizilmez diyerek pazarlanan bir cok telefon ekranlarının cebimizde ki metal malzemelere sürtünmesi ile mutlak çizildigini de farketmişizdir.

  Peki üzerine sert bir cismin bir sekilde düştügünde veya belli mesafelerden kedinin dort ayak  üzerine düştügü gibi ekranın yüz üstü kapaklanmasına. Bu tip durumların önüne nasıl geceriz derken bir cok marka/model kılıf ve ekran jelatini deneyerek telefonun bir patatese nasıl dönüştüğünü görmüşüzdür.

  Siz de benim gibi telefonun hatlarını cok kapatmayacak şekilde zarif bir silikon kılıf ve daha mühim olan ekran dayanımı yuksekken bile dokunma hassasiyetinden ödün vermeyen bir ekran koruyucu kullanmak istiyorsanız özellikle “dafoni” marka bir ekran koruyucu kullanmanızı öneririm.

  Sözü de çok uzatmadan aşağıda ki videodan ürünü inceleyerek, bu baglantıdan telefon modelinizi uygun bir koruyucuyu satın alabilirsiniz.

  dafoni_ekran

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.