More

  Teknolojide en yeni ve ilginç ürünler GENÇPA online farkıyla!

   

  Untitled

  idealimaj

   

  Basın Bülteni

  29.07.2013

  TEKNOLOJİDE EN YENİ VE İLGİNÇ ÜRÜNLER GENÇPA ONLINE?DA

  Telekomünikasyon sektörünün yenilikçi yüzü Gençpa, online satış platformu www.gencpaonline.com ?da birbirinden ilginç teknolojik ürünleri satışa sunuyor.

  İşte top 3 yenilikçi ürün;

  Celluon Lazer Klavye ( Celluon Magic Cube)

  Bu küçük küpte beklediğinizden çok daha fazlası var. Lazer projeksiyonlu klavyeyi ve çoklu dokunmatik mouse özelliğini  sihirli küpün içinde bulmak mümkün. Projeksiyon özelliği sayesinde etrafındaki herhangi küçük düzlüğe klavye yansımasını yapıp anında çalışabilirsiniz. Taşıması ve şarj etmesi kolay bu kompakt ürün i-Phone, i-Pad, i-pod Touch ve Android cihazlarına uyumludur.

  lazer

   

  I-Phone Projeksiyon Cihazı

  I-Phone projeksiyon cihazıyla her yer rahatlıkla  toplantı salonuna dönüşebiliyor. Beyaz yaka çalışanların tercihi olan bu ürün sayesinde resimlerinizi, videolarınızı ve slaytlarınızı daha büyük ekranda daha büyük kitlelere sergileyebilirsiniz. Keyif düşkünleri için de bu ürün film izlemek için yeni bir alternatif oluşturuyor. Ürünün Apple lisansı olmakla birlikte şarjlı kılıf ve projeksiyondan oluşan son teknolojiyle bezenmiş bir paketi bulunuyor.

  iphoneprojeksiyon

  Hipkey Alarm

  Siz de telefonunuzu sıkça kaybediyorsanız bu ürüne mutlaka göz atın. Hipkey alarm sayesinde artık telefonunuzun kaybolma riski azalıyor. Hipkey alarm, Bluetooth teknolojisi sayesinde 50 metrelik mesafede aktif olarak takip ya da kontrol edilebilir. I?phone 4S, i-phone 5, i-Pad ve i-Pad mini?ye uyumlu olan; hayatınızı kolaylaştırmaya aday bu ürünün 4 farklı modu mevcut;

  Alarm modu:         Cihaz, eşleştirilen cihazdan fazla uzaklaştığı zaman yüksek bir ses ile uyarı yapıyor.

  Çocuk modu: Çocuğunuz sizden fazla uzaklaşırsa yüksek bir ses ile alarm veriyor.

  Motion modu :  Hipkey’i yerleştirdiğimiz obje hareket ederse alarm veriyor.

  Find Me modu: Hipkey’in kendisini bulmak için yapılmış bir mod.

   

  hipkey

  Yeni ve ilginç son teknoloji ürünleri www.gencpaonline.com ?a tıklayarak keşfetmeye devam edebilirsiniz.

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.