SonyEricsson Xperia X8, W8 Oldu.

0
66

Walkman adının pazarda önemli bir konuma sahip olduğunu düşünen SonyEricsson şaşırtıcı bir işe imza attı. SonyEricsson Almanya sayfasında Walkman etiketli bir Android’li telefon görüntülendi.

Sony’nin efsanevi markalarındanbiri olan Walkman adını kullanarak mobil dünyada önemli işlere imza atmayı başaran SonyEricsson, bu alandaki uzun süreli suskunluğunu sevilen Android’li telefonları ile bozmaya karar vermiş görünüyor.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan ve ilk Walkman markalı Android telefonu olacağı düşünülen W15’in ardından şimdi de W8 model numaralı bir cihaz ortaya çıktı. Ancak bu cihaza pek de yabancı değiliz. Firmanın daha önce duyurduğu Xperia X8 isimli Android telefonu, Walkman adıyla SonyEricsson W8 model numaralı olarak satışa sunulacak.

Xperia X8’in yazılımsal olarak yenilenmiş ve renk seçenekleri ile zenginleştirilmiş bir hali olan W8, giriş seviyesine hitap eden bir akıllı telefon olmaktan çok da öteye gidemiyor ne yazık ki. Cihazın X8’den donanımsal olarak bir farkı bulunmazken kırmızı, turuncu ve mavi olmak üzere üç ayrı renk seçeneği bulunuyor.

ShiftDelete