More

  Siz Sorun Nokia Cevaplasın!

  Nokia?nın yeni aldığı karara göre, kullanıcıların merak ettikleri sorulara cevap alabilecekleri bir Twitter hesabı olacak.

  dda

  19 Mart tarihinden itibaren Nokia, yeni aldığı bir karar doğrultusunda Twitter üzerinde bir halk günü oluşturmayı planlıyor. Halk günü diyorum çünkü kullanıcı-dil-ülke ayırt etmeksizin her türden merak edilen sorular cevap bulacak.

  Sosyal medyanın gücünü kullanma kararı alan Nokia, üretici-kullanıcı ilişkisini sıcak tutmayı hedefliyor. Twitter?daki ilk sohbetin konusu ?Here Maps? olarak belirlenirken, Pasifik saati ile sabah 09-10 arasında gerçekleşeceği kararlaştırıldı.

  @NokiaUS tarafından hazırlanan sohbet etkinliğinde cevaplar @HEREMaps hesabından gelecek. Kullanıcılar bu belirlenen konu ile beraber, akıllarına takılan tüm konum servisleriyle ilgili soruları sorabilecekler. Konum servisleri ile ilgili sorular sorarken, mesajın başına #AskNokia yazılması gerekiyor.

  Şuan Here Maps?in aktif olarak kullanıldığı Nokia modelleri ise; Lumia ailesinden 920, 820, 810, 822 ve Lumia 620. Yakın tarihte üretimi gerçekleşecek olan Lumia 720, 520 ve 521 akıllı modellerinde de Here Maps görülüyor olacak.

  Kaynak:silikonvadisi

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.