Şimdi iPhone için BBM Apple App Store’da indirin.

9
194

Blackberry’nin uzun zamandır beklenen anlık yazışma uygulaması BBM,  Apple App Store’a geldi. BBM iphone ve android için ortak özellikleri şu şekilde:

  • BBM Sohbet  – Android, iPhone ve BlackBerry akıllı telefonlar arası gerçek zamanlı iletişime geçin  . BBM size diğerlerinden farklı olarak mesajlarınızın anlık teslim ve okundu bildirimlerini gösterir.
  • Sohbetten fazlası –  BBM ile, fotoğraf, sesli notlar ve herhangi bir dosyayı arkadaşlarınızla  paylaşabilirsiniz .
  • Grup Sohbetler – BBM Grupları 30’a kadar arkadaşınız ile birlikte sohbet etmekten bir adım daha ileri gidip uygulama ve fotoğraflarını da paylaşın.
  • Kişi profili ve Bildirimler  – BBM kişisel bir mesaj geldiğinde ve durum iletisi ve profil fotoğrafı değiştiğinde dahi size anında bildirir.
  • Benzersiz PIN  – Her BBM kullanıcı gizliliğinizi korur ve size benzersiz bir PIN verir, bu PIN size telefon numaranızı veya e-posta adresinizi vermek zorunda bırakmaz.

BBM hızla gelişmeye devam ediyor. Bir çok alanda BBM  Kanalları ile gerçek bir iletişim deneyimi kazanacaksınız. insanlar, markalar, ünlüler, sanatçılar, topluluklar ve daha fazlası. Buna ek olarak, BBM Görüntülü arama ve BBM Sesli arama sonra ki güncelemeler ile Android ve iPhone için cihazlarına da entegre edilecek.

Şu anda iphone için BBM’i ücretsiz olarak bu bağlantıdan indirebilirsiniz Apple App Store

Uygulama IOS 6.0 veya sonraki sürümünü yüklenebilmektedir.

Eger maillist e daha önce kayıt olmadıysanız uygulamayı kurdugunuzda bu ekranlar karsılasıyor ve kayıt oldugunuz mail adresinizi soruyor listede degilseniz biraz daha beklemeniz gerektiginizi yada kullanmaya baslayabilirsiniz adında bir bildiri ekranı ile karsılasıyorsunuz.

Yasayabileceginiz en ufak soru ve sorunlarınızda buradan yorumlar kısmından veya yukarıda ki pin/barkod ‘umu ekleyerek direk iletişime gecebilirsiniz.