More

  Sim kilitsiz iPhone 5’in ABD fiyatları belli oldu

  Yayınlandığı günden itibaren ülkemizde fiyatı ile gündeme oturan Apple’ın amiral gemisi iPhone 5 hakkında yeni gelişmeler var. İlk olarak satışa sim kilitli olarak çıkarılan iPhone 5’in ABD’deki sim kilitsiz fiyatları ortaya çıktı.

  AppleInsider’ın haberine göre, henüz Apple tarafından doğrulanmayan iPhone 5’in ABD’deki sim kilitsiz fiyatları şöyle; 16 GB iPhone 5 $649, 32 GB iPhone 5 $749 ve 64 GB iPhone 5 $849’dan satışa çıkarılacak. Şuan için Apple tarafından doğrulanmayan bu fiyatların Kanada’da satışta olan sim kilitsiz iPhone 5 fiyatları ile tutarlı olduğunu belirtelim.

  Fiyatlar her ne kadar doğrulanmasa da fiyatların doğruluğuna kesin gözüyle bakılıyor. Çünkü bu fiyatlar Apple’ın resmi internet sitesinde ortaya çıkan fiyatlar. Apple’ın resmi internet sitesinde “iphone 5 factory unlocked” olarak arama yapıldığında her ne kadar ilk olarak sonuç bulunamadı olarak gözükse de sağ tarafta Apple Store sonuçlarında iPhone 5 sim kilitsiz fiyatları gözüküyor.

  Öte yandan ülkemizdeki iPhone 5 fiyatlarında bir değişme olmadığını belirtelim. Bu fiyatlara bakıldığında ülkemizdeki iPhone 5 fiyatlarının bir hayli uçuk olduğunu söyleyebiliriz.

  Kaynak:Teknokulis

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.