More

  Shift Up’19 ile girişimciliğin kalbi İstanbul Üniversitesinde atacak!

  İstanbul Üniversitesi Girişimcilik Kulübü tarafından bu yıl 6. kez düzenlenen Shift Up Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi, bu yıl da katılımcılarına muhteşem bir gün geçirmeyi vaad ediyor.

  İstanbul Üniversitesi’nin tarihi konferans salonu Cemil Bilsel Oditoryumu, Türkiye’nin en büyük girişimcilik etkinliklerinden birini hayata geçirmeyi hedefleyen Shift Up’a ev sahipliği yapıyor. Etkinlik, ilham verici konuşmalar ve startup standları ile girişimcilik ve teknolojinin her aşamasını katılımcılar ile buluşturuyor.

  Ana sahnesinde 8+ oturumda 20+ konuşmacı yer alırken, ‘Startup Garden’ alanında 40+ startup standı yer alacak. Onlarca startupı yakından tanımanın yanında startuplarda staj imkanları da katılımcıları bekliyor olacak.

  Tüm girişimcilik ekosisteminin buluşma noktası olmaya aday Shift Up’19’da girişimcilik, yapay zeka, finansal teknolojiler, e-ticaret, e-spor, girişim sermayesi, melek yatırım, online oyun, mobil uygulamalar ve daha birçok konu ele alınırken, hızla değişen girişimcilik ekosistemindeki güncel gelişmeleri, ekosistemin önemli isimleriyle .

  Shift Up’19 kapsamında kurulacak olan ‘Startup Garden’ alanı; genç girişimcileri, potansiyel yatırımcı, kullanıcı ve genç yeteneklerle buluşturarak iş ve tanıtım fırsatlarını sizlerin ilgisine sunacaktır. Ayrıca kendilerini geliştirmek isteyen genç girişimci adayları Staj Noktası’nda, startuplarda staj yapma fırsatı yakalayacak.

  İşte Shift Up’ın kesinleşen konuşmacıları:

  · Ömer Erkmen (Melek Yatırımcı & Mentör)

  · Ali Karabey (212 VC Managing Director)

  · Alemşah Öztürk (CEO at 4129Grey)

  · Bager Akbay (Zemberek & iskele47 Co-Founder)

  · Hakan Erdoğan (Co-Founder & CEO at Craftbase)

  · Lemi Orhan (Agile Software Craftsman & Co-Founder at Craftbase)

  · Mona Aykul (Gamfed Turkey Temsilcisi)

  · Tahsin Işın (Co-Founder iyzico)

  · Yakup Bayrak (Sherpa Founder)

  · Gülsüm Çıracı (Co-Founder at Startupfon)

  · Özgür Güneri (CEO at BTC Turk)

  · Kenan Çolpan (Boğaziçi Ventures Board Member)

  · Burç Tanır (CEO & Co-Founder Prisync) Kayıt için; http://iugirisim.com/shiftup/

  Sosyal Medyadan bizi takip edebilirsiniz; https://www.instagram.com/shiftup_gk/?hl=tr https://twitter.com/shiftup_gk

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.