More

  SEOzone Meetups’a Davetlisiniz!

  28 Temmuz’da Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi’nde üçüncüsü yapılacak olan SEOzone Meetups etkinliği, her ayın son Salı günü SEO profesyonellerini bir araya getirmeye devam ediyor. SEOzeo tarafından icerik.com ve Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi desteğiyle gerçekleştirilen SEOzone Meetups’ta bu ay SEO dünyasının en merak ettiği konulardan biri olan link inşasına yer veriliyor.

  Mayıs ayında düzenlenen ilk SEOzone Meetups’ta konuşmacılar SEOzeo kurucusu Yiğit Konur ve iProspect SEO Direktörü Aykut Aslantaş’tı. Haziran ayında ise Hepsiburada.com SEO Yöneticisi Behlül Göktepe ve SEOzeo Operasyon Müdürü Mehmet Aktuğ sahne aldı.

  Bu ay üçüncüsü gerçekleşecek olan 28 Temmuz SEOzone Meetups programında, Avrupa’nın en büyük uluslararası dijital ajanslarından AKM3’ün Kıdemli SEO Yöneticisi Matthaus Michalik, yaratıcı link inşası teknikleri için uygulanacak içerik stratejilerinden bahsedecek. Etkinlikte aynı zamanda SEOzeo Genel Müdür Yardımcısı Burak Pehlivan da yaratıcı link inşası ve stratejileri konusunu ele alacak.

  Ücretsiz olarak gerçekleşen bu etkinliğe kayıt olmak için http://seozeo.com.tr/meetups/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

  SEOzone Meetups Temmuz Basın Bülteni

  Meetup-5

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.