Samsung’dan Gear S3 ile ilgili sürpriz duyuru

0
242

Samsung, Baselworld 2017’de Gear S3 Classic’in yeni versiyonunu tanıttı. Daha önceden Gear S3 Frontier modelinde LTE desteği sunan Samsung şimdi de Classic modelinde LTE desteği sunmaya başladı. LTE bağlantısı sayesinde akıllı telefonlara ihtiyaç duymadan çalışabilen saat, bu sayede bildirimleri her an kullanıcılara sunuyor. Türkiye’de satışa sunulmasını beklemediğimiz saatin Amerika’daki operatörler AT&T ve Verizon tarafından satışa sunulacağı belirtiliyor.

Kullanıcıların telefonlarını kullanmadan arama yapabilmesine ve mesaj göndermesine de imkan sağlayan saatin tasarım açısından piyasadaki Gear S3 ile aynı olduğunu belirtelim. Minimalist tasarımıyla göze çarpan saat, analog saat şıklığını yansıtıyor. Lüks saatlerde bulunan zarif detaylara yer veren saat, kullanıcıların tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre kişiselleştiriliyor.

16 milyon renge sahip her zaman açık ekran özelliğine de sahip olan saat tek şarj ile uzun bir kullanım deneyimi sunuyor. 360×360 piksel çözünürlüklü 1,3 inçlik yuvarlak ekranı bünyesinde barındıran saatte Tizen işletim sistemi bulunuyor. IP68 sertifikasıyla suya ve toza karşı da dayanıklı olan Gear S3’ün frontier versiyonunda MIL-STD-810G standartları da bulunuyor. Hoparlör, GPS, barometre ve hızölçer ise saatin sunduğu diğer özellikler arasında. LTE destekli Samsung Gear S3 Classic’in yurt dışındaki satış fiyatı ise henüz açığa çıkmadı.

Kaynak:LOG

Önceki İçerikYeni 9.7 inçlik iPad Türkiye’de ön siparişe sunuldu
Sonraki İçerikAndroid Güvenlik Yamaları Yakında Daha Hızlı Gelecek!
Teknolojiye intel pentium/celeron, ali, amd, 286, 386, i486dx2 lerle i/o kartlar, jumperlarla, unix, MsDos, windows3.x işletim sistemleri eşligin de, başta yapa boza başlayıp hızla gelişen ve değişen teknolojinin hurdaları arasından sıyrlıp yarınımız olan mobil teknolojiler ile devam etmekteyim. 1982 de Ankara da doğdum. Ticari olarak yaklaşık on iki yıldır bilişim ve iletişim sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların, satış, pazarlama, eğitim ve teknik destek alanlarını kapsayan ticari fonksiyonların da, önceleri uzman daha sonra ise yönetici pozisyonlarında görev aldım. Özellikle son 5 yıldır şirketlerin ticari hayatın rekabetçi ortamına daha kolay adapte olabilmelerini sağlayan ekip yönetimi satış-pazarlama, müşteri odaklılık ve teknik eğitmenlik projelerinde görev yaptım. Son bir kaç yıldır markaların sosyal mecralar üzerin de, online itibar, marka bilinirliği üzerine yoğunlaşıyorum. Rekabetlerin sanal ortama taşınması ile sosyal medya, eticaret portallarının kurulum aşamalarına danışmanlıklar yapmaktayım.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.