More

  Samsung Yuvarlak Gear Modelini Onayladı

  Akıllı saat pazarındaki en güçlü markalardan Samsung, yeni nesil akıllı saatinin yuvarlak ekranlı olacağını doğruladı. İşte yuvarlak ekranlı Samsung Gear modelinden ilk bilgiler.

  gear_teaser_web_page-1-1429818566

  Akıllı saat pazarının en heyecanlı yılı olmasını beklediğimiz 2015 yılında, şimdiden pek çok akıllı saat gördük ve ilerleyen dönemde de görmeye devam edeceğiz.Akıllı saat pazarındaki en büyük markalardan olan Samsung ise, bu yıl henüz önemli bir giyilebilir cihaz duyurusu gerçekleştirmedi.

  2015 başından beri pek çok ürününü tanıtan marka, yakında uzun zamandır beklediğimiz giyilebilir cihaz duyurularını da gerçekleştirecek.Yuvarlak ekran onaylandıUzun zaman önce yaptığımız haberlerde Orbis kod adlı yuvarlak ekranlı bir Samsung Gear modelinin geliştirildiğini öğrendiğimiz Samsung, yeni akıllı saatini tanıtmaya hazırlanıyor.

  Bugün Samsung’un yayınladığı yeni Gear SDK’sı da yuvarlak ekranlı Gear modelinin geleceğini doğrular nitelikte.

  Rekabet çok fazla!

  Geçmiş sızıntılar nedeniyle Gear A olarak adlandırılması beklenen akıllı saatin nasıl bir tasarımla geleceği çok merak ediliyor. Metal kasa ve değiştirilebilir kayış ile geleceği tahmin edilen akıllı saat, özellikle Apple Watch ve LG Watch Urbane modelleri ile rekabet edecek. Ayrıca ilerleyen dönemde duyurulacak 2. nesil Motorola Moto 360 modeliyle de rekabet edebilir.

  Şimdilik özellikleri bilinmeyen akıllı saat, önümüzdeki aylarda duyurulabilir. Biz de yeni Gear modelini merakla bekliyoruz. Bakalım Samsung, yeni akıllı saati ile Apple Watch ve LG Watch Urbane’in önüne geçebilmeyi başarabilecek mi?

  Kaynak: SDN

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.