More

  Samsung Gear S2 Çok Yakında Türkiye’de de Satılacak!

  Samsung’un kısa süre önce resmi olarak duyurusunu yaptığı ilk yuvarlak ekrana sahip akıllı saat modeli Samsung Gear S2, çok yakında Türkiye’de satışa sunuluyor.samsung-gear-s2

  Hemen hemen her cepte bir tane olan akıllı telefonların ardından, şimdi de yeni bir teknoloji oyuncağı olan akıllı saatler günden güne yaygınlaşıyor. Akıllı telefonlara göre, özellikle spor ve sağlık alanında olmak üzere oldukça kolaylık sağlayan akıllı saat modellerinde, Samsung şüphesiz en başarılı firmalardan biri.

  Son olarak IFA 2015‘te tanıtımını yaptığı yeni Gear S2 akıllı saat modeli, gerek şık tasarımı ve ise donanımsal özellikleri, gerek ise iOS ve Android gibi tüm platformlara uyumluluğu olsun, kullanıcılardan tam not aldı.

  samsung-gear-s2-gear-s2-classic

  Bu konuda sizlerle paylaştığımız “Samsung Gear S2 ve Gear S2 Classic Resmi Olarak Tanıtıldı” ve “Samsung Gear S2’nin Özellikleri, Nasıl Yapılır Videolarıyla Anlatıldı” başlıklı yazılarımız ilginizi çekebilir.

  samsung-gear-s2-goruntu2

  Hal böyle olunda ülkemizdeki meraklıları da heyecanlı bir bekleyip başlamış ve bir çok kullanıcı Samsung Gear S2 modelinin Türkiye’ye ne zaman gelecek, fiyatı ne kadar olacak sorularına cevap bekliyorlardı.

  Edinilen bilgilere göre Samsung Gear S2 Türkiye satış tarihi, Kasım ayının sonu olarak işaret ediliyor. Gear 2‘nin spor modelinin Türkiye fiyatı 899TL ve klasik modelinin fiyatı ise 999TL olacak.

  Kaynak:Andronova

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.