Samsung Galaxy S2’ye Çok Güveniyor!

0
92

Samsung Galaxy S 2 kısa bir süre içinde vitrinlerdeki yerini almış olacak. Peki Samsung?un bu cihazdan beklentileri neler? İşte Galaxy S2?den beklenen satış rakamları:

Güney Koreli üretici Samsung, Android’li akıllı telefonlarıyla pazardaönemli bir yer edinmeyi başardı. Son dönemde mobil alanda çok ciddi bir sıçrama yapan ve AR-GE için ayırdığı bütçenin karşılığını fazlasıyla alan Samsung, ARM tabanlı işlemcileri, Super AMOLED teknolojisi gibi yeniliklerle pazara farklı bir soluk getirdi.

Firmanın geçtiğimiz yıl pazara sunduğu göz bebeği cihazlarından Galaxy S, Güney Koreli üreticinin yakaladığı başarının ve sahip olduğu teknolojinin en güzel kanıtıydı bir anlamda. Tüm dünyada bugüne kadar 14 Milyon adetlik bir satış rakamı yakalamayı başaran Galaxy S, halen farklı donanımlar ile dünyanın birçok yerinde satılmaya devam ediyor.

Samsung Galaxy S’in açtığı yoldan giderek daha başarılı rakamlara ulaşması beklenen Galaxy S 2 de kısa bir süre içersinde vitrinledeki yerini almış olacak. Güney Kore’de gerçekleştirilen lansmanda yapılan konuşmada, Galaxy S 2’den ilk etapta 10 Milyon’luk bir satış rakamı beklentisi açıklandı.

Tüm dünyada merakla beklenen cihazın şimdiden önemli bir kitlesi oluşmuş durumda. Bakalım beklentiler yakalanabilecek mi? Bunu da zaman gösterecek.

Kaynak: SDN