More

  RIM’in 30 Ocak’taki BlackBerry 10 etkinliği New York’ta düzenlenecek

  30 Ocak 2013’te yeni mobil işletim sistemi BlackBerry 10’un tanıtımını gerçekleştireceğini açıklayan RIM, davetiyeleri göndererek etkinliğin New York’ta gerçekleşeceğini duyurdu.
  rim-reports-235-million-net-loss-ships-7-4-million-blackberry-smartphones-166bc2f887

  Söz konusu davetiyede şirketin yenilik anlayışına ilişkin çizgiler yer alırken, şu an için hangi ürün ve ürünlerin etkinlikte yer alacağına dair resmi bir açıklama bulunmuyor. Ancak, şirketin mobil dünya gündemini uzun süredir meşgul eden tam dokunmatik ekranlı ve QWERTY klavyeli BlackBerry 10’lu cihazlarını tanıtması bekleniyor. Bu iki cihazdan L serisi olarak tanımlanan tam dokunmatik ekranlı cihazın tanıtımı söz konusu

  BlackBerry 10 ve yeni cihazları ile birlikte akıllı telefon arenasın da yeniden söz sahibi olmak isteyen RIM’in Amerika’nın New York şehrinde düzenleyeceği etkinlikte neler sunacağını 30 Ocak 2013’te hep birlikte göreceğiz. Ayrıca, şirketin mobil alandaki asıl önem arz eden ticari kuruluş ve devlet anlaşmaları çerçevesinde şimdiden BlackBerry 10’u müşterilerine göndermeye başladığını da belirtelim.
  blackberry-10-event
  blackberry-10-event

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.