More

  Proaktif İş Sitesi BizPoint

  Bugün sizlere kişiler ve işyerlerini çözümlerle buluşturan global platform Bizpoint’ten bahsedeceğim.

  BizPoint ile iş yeri profilinizi oluşturup müşterileriniz ile anında iletişime geçebilir, dünya ve türkiye’nin herhangi bir şehrinde veya yakın çevrenizde düzenlenen etkinliklerden haberdar olabilirsiniz. Dilerseniz ihtiyacınız olan hizmetler için uzman kişilerden teklif ve bilgi alabilirsiniz.

  BizPoint girişimci ruhlu ekibi, ülkemizin global de olan proje eksikliğinden yola çıkarak böyle bir fikir ortaya koymuşlar. Bu proje ile ihtiyaç duyulan birçok yenilikçi çözümler sunarak, iş arayanlar ile iş verenleri tek çatı altında buluşturan BizPoint’i ortaya çıkarmışlar.

  Peki platformdan nasıl faydalanabilirim! BizPoint’e dilerseniz facebook hesabınız, dilerseniz e-posta adresinizle de hızlı bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra ki ilk adım size eğer işyeri sahibi iseniz firmanıza ait bilgileri girmenizi isteyecek bir bildiri ekranı karşılıyor olacak, buradan hızlıca işyeri profilinizi oluşturabilirsiniz. Daha sonra platform üzerinden çevrenizdeki iş yerlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz. Etkinlikler sekmesini tıklayarak seçtiğiniz bir konumda yer alan etkinlikler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Teklifler sekmesinde ise almak istediğiniz hizmetler için teklifler verebilirsiniz. Fırsatlar sekmesinde ise çevrenizde ki fırsatlar ve indirimler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  BizPoint ile iş arıyorsanız da faydalanabileceginiz bir alanınız vardır profilinizi güncelleyerek özgeçmiş ve ilgi alanlarınız belirtebilirsiniz. Platform B2B ile iş yerleri arasında iş iletişimi sağlayabiliyor aynı zamanda satışa yönelik destekler de sunmuş oluyor. BizPoint’e kayıt temel özellikler ile ücretsiz iken daha fazla özelliklerden faydalanmak için ek ücretler talep ederek üyeliğinizi yükseltmenizi isteyecektir.

  Son olarak BizPoint’e mobil uygulamalar ile de ulaşabilir, siz mobilken dahi platformdan özgürce faydalanablirsiniz.

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.