More

  Öğretmenler Günü’ne Özel Hediyeler

  24 Kasım tarihi ülkemizde her yıl Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır. Bu özel günde öğretmenleri gururlandırmak, onlara kendilerini değerli hissettirmek için özel bir davranış sergilenir, onlara adanan kutlamalar gerçekleştirilir. Okullarda anlamlı konuşmalar, şiirler ve etkinliklerle bir tören aracılığıyla kutlanan 24 Kasım Öğretmenler Günü, öğrenciler tarafından da öğretmeni mutlu edecek davranışlarla süslenir.

  Ülkemizin geleceğinin bir hamur olduğunu varsayarsak onu şekillendiren ve güzelleştiren kişi öğretmenlerdir. Onlar toplumumuzun her zaman saygıya layık, öğrencilere örnek olma amacını güden değerli insanlardır. Bir öğretmeni de yine bir öğretmenin yetiştirdiğini düşünürsek geleceğimiz öğretmenlerimizin eseridir.

  24 Kasım Öğretmenler Günü değerli hocalarımızı anmak, hatırlamak, onları mutlu etmek için iyi bir fırsattır. Onların bu günden tek beklentisi, iyi ve doğru insanlar yetiştirmiş olmayı görmek, emek verdikleri öğrencileri tarafından hatırlanmaktır. Öğretmenler günü için hediye ile onları daha mutlu etmek ve onlara hiç unutmayacakları etkili bir armağan bırakmak istiyorsak çok çaba uğraş gerektirmeden onlara anlamlı hediyeler hazırlayabiliriz. Hediyenin kişiye özel olması ve bir hatıra niteliğinde olması öğretmeni çok mutlu edecektir.

  Hediyesepeti com’da Öğretmenler Günü’nde Hediye Ne Alınabilir?

  Öğretmene Özel Ahşap ÇerçevePicture1

  Öğretmeninize kişiye özel bir hediye vermek istiyorsanız üzerinde isim yazılı bu ahşap çerçeve ideal bir tercih olabilir. Masif ahşap malzemeden yapılan bu çerçeve üzerine öğretmeninizin ismi yakılarak yazılmaktadır. Üzerinde adının yer aldığı ona özel hazırlanan böyle bir hediye öğretmeninizi çok mutlu edecektir. İçerisine dilerseniz güzel bir fotoğraf dilerseniz mesaj içeren bir resim ekleyerek öğretmeninize verebilirsiniz. Öğretmenler Günü’ne özel hediyeler arasında çok anlamlı olan bu hediyeyi uygun bir fiyata edinerek öğretmeninize çalışma masasında her zaman yer vermek isteyeceği güzel bir hatıra bırakmış olursunuz.

  Öğretmene Hediye Matematik SaatiPicture2

  Öğretmenler Günü’nde öğretmeninize özel bir hediye vermek istemez misiniz? Birçok öğrenci için stresli ve zor görülen bir ders olan Matematik dersini bizlere sevdirmek için çabalayan öğretmeniniz için anlamlı bir hediye olacak bu Matematik sembolleri içeren saat onu çok mutlu edecektir. Sizlere teorik bilgiler vermeye ömrünü adamış, hayatınızın da birçok alanında sizlere kolaylık sağlayacak bilgileri veren Matematik öğretmeniniz için bu duvar saati çok hoş bir hediye tercihi olacaktır. Üzerinde isminin yer aldığı bu duvar saatini alan öğretmeniniz kendini özel ve değerli hissedecek. Onun için unutulmaz bir hediye olarak hafızasına kazınacak. Evinin, çalışma odasının en sevdiği dekoratif eşyası olarak yer alacak. Onda etkili ve anlamlı, güzel bir hatıranız olsun istiyorsunuz Öğretmenler Günü’ne özel hediyeler arasından bu Matematik sembollü kişiye özel duvar saatini seçebilirsiniz.

  Hz. Fatıma Eli Desenli Öğretmene Hediye Kitap AyracıPicture3

  Bizleri eğitirken başlıca amacı okumayı sevdirmek olan öğretmenler için özel bir hediye seçeneği. Çok popüler olan Hz. Fatıma eli sembolü yer alan bu metal malzemeden yapılmış kitap ayracında iki taraflı baskı bulunmaktadır. Üzerine istediğiniz bir sözü yazdırabilirsiniz. Ayrıca üzerinde öğretmeninizin adının yer alması için de bir bölüm bulunmaktadır. Hediyesepeti.com’daki bu hediye okumayı seven ve okumayı sevdirmek isteyen öğretmeniniz için çok güzel bir hatıra olacaktır.

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.