More

  Nexus 6?nın tanıtımını bu ay içinde gerçekleşebilir

  Google?ın yeni Nexus telefonunun yaklaştığını artan dedikodular sayesinde anlıyoruz. Son olarak Wall Street Journal tarafından yayınlanan bir haberde, ?Shamu? kod adıyla anılan ve büyük ekranlı olacağı söylenen Nexus 6?nın kasım ayında satışa çıkacağı iddia edildi. Nexus 6?ya adını taşıyacağı 6 inç ekran veriyor.

  google-nexus-6-dedikodu-101014

  Her ne kadar telefonun kasım ayında piyasaya çıkacağı söylense de, telefonun tanıtımının bu ay içinde yapılmasını bekleyebiliriz. Böylelikle Google, özellikle ABD?de alışverişlerin epey yoğunlaştığı kasımın ikinci yarısı ve aralık ayını kapsayan tatil dönemini de boş geçmemiş olacaktır. Üstelik ekim ayında tanıtım çok da garip bir seçim olmaz, çünkü Nexus 5?in tanıtımı geçen yılın 31 Ekim tairhinde gerçekleştirilmişti. Google bir etkinlik düzenlemek yerine Google+ üzerinden duyuru yapmış ve cihazı Google Play internet mağazası üzerinden satışa sunmuştu.

  Bu arada WSJ?nin haberinde cihazın Motorola tarafından üretildiği de iddia edildi.

  Kaynak:teknoblog

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.