More

  Motorola, Nexus dahil 8 yeni telefon geliştiriyor.

  Arka arkaya sızıntı haberleri gelmeye devam ediyor. Yeni Nexus yolda!

  motorola-logo

  Bugün sanırım Motorola’nın sızıntı günü. Tabletler derken telefonlarla ilgili gelişmeler var. Motorola’nın üretim hattına birkaç tane farklı model telefonun gireceği az çok biliniyordu. Ama şirket asıl patlamayı Google çatısı altındaki son zamanlarında yapmaya kararlı. Belirtilene göre yeni Nexus dahil, 8 yeni Motorola telefon var. Listeye bakarsak telefonlar; Droid, Droid Maxx, Droid Turbo, Moto S, Moto G, Moto X+1 ve Moto X Play. Hiç birinin eylülden önce açıklanacağını beklemiyorum, ama yılbaşından önce telefonların piyasaya çıkacağı söyleniyor.

  Dedikodularda Nexus’un kod adının Shamu olduğu söylenmişti. Kaynak Shamu’nun adının Motorola’daki marka konularından dolayı değişmiş olabileceğini belirtti. Aynı kaynağa göre Droid cihazlardan biri Star Wars promosyonuna bağlı. Gelelim son söylemlere. X Play Mini Moto S olabilir. Eğer X+1 satışlarda başarısız olursa ya da diğerleri, 5.9 inç’lik Moto S kenara alınabilir ve X Play de Moto S olabilir. Biliyorum, biraz kafa karıştırıcı. Ama verilen bilgiler böyle.

  Motorola’nın neler yapacağını ise birlikte göreceğiz. 4 Eylül’de Moto X+1 ve Moto 360 dışında farklı cihazlar görebiliriz. Moto G ülkemize gelmişti, belki yeni Motorola telefonlar da kısa süre sonra ülkemizde satışa çıkabilir.

  Kaynak:teknokulis

   

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.