More

  Merak edilen Huawei Mate 50 serisi 2021’de gelecek mi?

  Huawei’den bu yıl üç farklı modelden oluşan Huawei P50 serisi gelecek. Peki Huawei Mate 50 serisi 2021’de gelecek mi? Cevap olumsuz.

  Huawei tarafından geliştirilen HarmonyOS işletim sistemi, geçtiğimiz haftalarda düzenlenen büyük etkinlik ile gerçek çıkışını yaptı ve bu etkinlikte Huawei P50 serisinin geleceği net olarak müjdelendi.

  Bu seride yukarıda da dediğimiz gibi üç farklı telefon yer alıyor. İşte bu modeller firmanın 2021’deki tek amiral gemisi telefonları olacak.

  ABD ambargosu sürdüğü için Huawei’den 2021’de bir Huawei Mate 50 serisi gelmeyecek. Çin’den gelen bilgiler direkt olarak bunu gösteriyor ve aslında bu büyük de bir sürpriz olmuyor.

  Huawei’nin Mate serisi her zaman beğeniliyor ancak yeni modelleri görmek adına 2022’nin yüksek ihtimalle ikinci çeyreğini beklemek durumunda kalacağız.

  Huawei Mate 50 serisi gelmeyecek ancak Huawei P50 serisi dikkat çekecek

  Daha Huawei P50’lerin ne zaman tanıtılacağı ve satışa sunulacağı tam olarak bilinmiyor. Firmadan bu konuda net bir açıklama halen gelmiş değil.

  Huawei P50 serisi kesin olarak Android yerine HarmonyOS işletim sistemi üzerine kuruluyor. Firma geleceğinde artık kesinlikle Android bulunmuyor.

  Dün ortaya çıktığı kadarıyla P50 Pro ve P50 Pro Plus modelleri tam 200x zoom sunabilecek. Bu değerin normal P50 için sunulmayacağı düşünülüyor.

  Kaynak:LOG

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.