More

  Lollipop Yüklü LG G2 Gözüktü!

  LG pazardaki yükselişini hızla devam ettirirken güncelleme desteğini de ihmal etmiyor. G2 için Lollipop güncellemesinde sona yaklaşıldığı ise haberimize konuk olan video ile ortaya çıktı.

  lg-g2-lg-g3-lollipop-1420994075

  2015 yılının ilk haftası bitmişken akıllı telefon üreticileri de cihazlarına güncellemeleri dağıtmaya başlayacaklar gibi gözüküyor.

  Firmaların amiral gemi modelleri için güncellemenin çıkmasına kısa bir süre kaldığı tahmin edilirken, akıllı telefon üreticileri 2013 yılı amiral gemi modellerini de ihmal etmiyorlar. Bu konuda ilk video HTC’den gelirken çok geçmeden benzer bir şekilde LG’den de güncelleme videosu geldi.

  Android 5.0 Lollipop yüklü One M7 videosunun ardından bugün ortaya çıkan videonun merkezinde ise Android 5.0.1 Lollipop LG G2 var.

  Konu ile ilgili ortaya çıkan ekran görüntülerine ek olarak videonun da gelmesiyle beraber LG G2 için Android 5.0.1 güncellemesi çok uzak gözükmüyor.

  Videoya gelecek olursak Note 3 ile çekildiği belirtilen söz konusu videodaki cihaz, LG G2’nin Kore versiyonu. Cihaza Android 5.0.1 Lollipop güncellemesi ile gelen yeniliklerin kısa bir şekilde Albanno Tosska isimli bir kullanıcı tarafından incelendiği videoya ise yukarıdan göz atabilirsiniz.

  android-501-lg-g2-1420994345

  Kaynak:SDN

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.