More

  LG G6 Plus için ilk video geldi!

  LG G6 modelinin güçlü kardeşi LG G6 Plus ilk resmi videosuyla tüketicilerin karşısına çıkmış durumda. İşte, çeşitli ekstralara sahip LG G6 Plus için hazırlanan video.

  Geçtiğimiz haftalarda tanıtımı gerçekleştirilen LG G6 Plus modeli için ilk resmi video sonunda paylaşıldı. LG G6 amiral gemisinin güçlendirilmiş sürümü olarak karşımıza çıkan LG G6 Plus, eklenen özellikleriyle beğeni topluyor.

  Güçlü ekstralarıyla LG G6 Plus!

  LG G6 modelinden farklı olarak kablosuz şarj ve belirli bölgelerde sunulmayan Hi-Fi DAC gibi özelliklerin dahil edildiği LG G6 Plus, ekstra olarak Bang & Olufsen Play kulaklıkların yanı sıra yeni Optik Denizci Mavisi ve Optik Yerküre Altını olmak üzere iki renk seçeneğiyle piyasaya sürülüyor. LG G6 Plus, IP68 sertifikalı suya dayanıklılığı sayesinde 1 metre derinliğindeki suda 30 dakikaya kadar kullanım sunabiliyor.

  Bahsettiğimiz detaylara bakıldığında LG G6 ile genel olarak aynı olan cihazı donanımsal olarak üstün kılansa 6 GB RAM ile birlikte geliyor olması. Önceki modelde yer alan 4 GB RAM miktarına göre bunun önemli bir artı olduğunu belirtmek gerek.

  Bu ay içerisinde Güney Kore’de piyasaya sürülecek olan LG G6 Plus’ın diğer ülkelerde ne zaman ve hangi fiyat etiketiyle çıkacağı şimdilik belirsiz.

  Kaynak:SDN

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.