More

  Kredi Hesaplama Araçları

  Hesaplama Araçları ile Karınızı ve Ödemelerinizi Belirleyin!

  Çok sayıdaki finansal hizmeti ve ürünü, etkin bir şekilde müşterileri ile buluşturmayı amaç edinen Kuveyt Türk, ekonomiye katkı sağlarken diğer yandan da sektördeki öncü konumu korumaya devam ediyor. Sosyal sorumluluk bilinci ile hareket eden banka kuruluşu, farklı hesap uygulamaları ile hem bireysel hem de kurumsal açıdan müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Bireysel çatısı altında müşterilerinin kullanabileceği pek çok hesap seçeneği bulunuyor. Cari, Katılma, Altın ve Diğer Kıymetli Maden, bu hesap seçeneklerinin başında geliyor. Cari hesaplar, vadesiz olarak TL, döviz ve kıymetli maden türünde açılabiliyor. Üstelik karşılığında herhangi bir kay payı ödemesi yapmanıza gerek yok. Katılma hesapları ise siz birikimlerinizi değerlendirdikçe emanet ettiğiniz hiç bir kuruşa dokunmadan onu büyütmeyi amaç ediniyor.

  Hesaplama Araçları ile İşlemler Artık Daha Kolay!

  Kuveyt Türk, birbirinden farklı hesaplama araçları ile hem kazançlarınızı hem de birtakım ödemelerinizin belirlenmesine yardımcı oluyor. Hesaplama işlemlerini bir şubeye giderek yaptırabileceğiniz gibi online platform üzerinden halledebilmeniz de son derece mümkün. Tek yapmanız gereken hesaplama türünüzü belirlemek. Kar Payı, Finansman, Kar Taksit, Leasing hesaplama türleri arasında yer alıyor. Kar payı hesaplama aracını, öncelikle katılma ve yatırım seçeneklerinden bir tanesini seçerek net karı, brüt karı, net oranı ve brüt oranı kolayca belirleyebilirsiniz. Finansman hesaplamaları da eşya, arsa, ticari araç, iş yeri, binek araç, eğitim, seyahat ve hac-umre gibi pek çok alanda yapabilirsiniz.

  Leasing ve Kart Taksit Hesaplamaları

  Finansal kiralama olarak da tanımlanan Leasing, yatırım malının mülkiyetinin Leasing şirketinde kalmasını, kullanım hakkının da kiralar karşılığında kiracıya verilmesini sağlıyor. Kuveyt Türk hesaplama araçları üzerinden Leasing hesaplamalarınızı da kısa sürede kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. TL, USD ve EUR cinsinden hesaplama yapabilirsiniz. Böylelikle aylık getiri, toplam tutar ve kira tutarı kolayca belirlenebilecektir.

  Hesaplama araçları üzerinden dilerseniz kart ücretlerini ve alışveriş tutarlarını da tespit edebilirsiniz. Sale Plus, İhtiyaç Kart, Tohum Kart, Esnaf Kart, Business Kart ve Kobi Kart başlıca kart seçenekleri arasında yer alıyor. Taksit tutarınızı ve alışveriş tutarınızı, kolaylıkla buradan hesaplayabilirsiniz.

   

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.