Konteyner Taşımacılığında Doğru Firma

0
117

komple-konteyner-tasimaciligi-7Uzun yıllardır emek verdiğim firmam sonunda yurt dışına ürün satmaya da başladı. Tekstil sektöründe yıllardır yurt dışına açılma hayallerimi yerine getirmiştim. Gerekli çalışmaları yaptıktan sonra Birleşik Arap Emirliklerine satış gerçekleştirdim. Ancak ürünlerimi ulaştırma noktasında güvenilir bir firma bulmam gerekiyordu. Özellikle komple konteyner taşımacılığı hizmetinden faydalanmak için hangi firmayı seçmeliyim sorusu günlerce endişe içinde stres yaşamama neden oldu.

İlk yurt dışı satışımda hüsran ile karşılaşmak istemiyordum. Ancak güvenilir bir firma bulmak için hangi kıstaslara göre değerlendirme yapmam gerektiğini de bilmiyordum. Bir arkadaşımın önerisiyle internet üzerinde de araştırma yaptım. Amacım komple konteyner taşımacılığı hizmetinden faydalanmak için bana güven veren bir firma bulmaktı ama pek çok önemli bilgileri de bu sayede edinmiş oldum. Bu arada aradığım firmayı bulmam da uzun sürmedi.

Aradığım Taşımacılık Firmasını İnternette Buldum!

Online olarak www.viraforwarding.com adresine tıkladım ve firma hakkında tüm bilgileri öğrendim. Birleşik Arap Emirlikleri?ne her hafta komple konteyner taşımacılığı yaptıklarını ve firmanın müşterilerinin son derece memnun olduğunu öğrendim. Haliyle seçimimi bu firmadan yana yaptım.

İlk malların sevkiyatı gerçekleşti. Açıkçası bu firmadan bu kadar detaylı bir hizmet beklemiyordum. Sıklıkla firmayı arayıp mallarımın sevkiyatın hangi aşamasında olduğunu sordum, her aradığımda bana her türlü bilgi verildi. Mallar sorunsuz bir şekilde, bana söz verilen günde ve saatte ulaştı. Artık yurt dışına tüm ürünlerimin sevkiyatını bu firma yapıyor.

Sadece yurt dışına değil yurt içinde de artık ürünlerimi bu firmanın taşımasını istedim. Gayet uygun bir fiyat tarifesi ile bana ulaştıkları için bu cazip teklife asla hayır diyemezdim. Benim gibi yurt dışına açılmak ya da yurt içinde pazarını genişletmek isteyen tüm firmalara konteyner taşımacılığında Vira Uluslararası Lojistik firmasını gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

Sadece güven veren bir firma olması nedeniyle değil, son derece makul fiyat tarifeleri sunmaları ve verdikleri tüm sözleri harfiyen yerine getirdikleri için de öneriyorum. Üretim yapan ve kendi filosuna sahip olmayan her firmanın böyle bir lojistik firmasına sahip olduğu ortada! Bu yüzden siz de güvenilir firmaları seçin ve mağdur olmayın istiyorum.