More

  Kolay ve Profesyonel web site yapmanın en zahmetsiz yolu Wix!

  wix iconSon dönemlerde sosyal mecralar ve eticaretin patlaması ile birlikte 7?den 70?e herkes internet ile daha içli dışlı olmuştur. İnternettrendlerinin hızla gelişmesiyle beraber, yeni medya akımı ortaya çıkmıştır, bu sürecin en büyük avantajı ise herkesin kendi gündemini yaratıyor olmasıyla birlikte bir fenomen haline gelmenizdir.

  Peki bu hızlı sürece hakim olmak için kodlama tasarım gibi şeyleri bilmeye ya da çok iyi bilmeye gerek var mı? Hayır yok. Wix size şirketinizin online itibarını oluşturabileceğiniz bir web sitesi, satış yapabileceginiz bir eticaret platformu veya kişisel bir blog oluşturabileceğiniz altyapıyı fazlasıyla sunuyor.

  Konusunda uzman tasarımcılar tarafından hazırlanan, arama motoru (SEO) uyumlu 100?lerce ücretsiz web şablonu ile herhangi birinin üzerinde değişiklik yaparak ya da sıfırdan bir web sitesi yaparak kendi internet sitenizi anında oluşturabilirsiniz.

  Wix?in sunduğu marifetler parmakla sayılmayacak kadar çok ve alternatifi yok denilecek kadar az. Alanında çığır açmış ve her gün yeni onlarca kişi/şirket webde yer almak için bu profesyonel platformu kullanıyor. Wix, web?in en güncel altyapısını sunarak esnek ve kodsuz bir biçimde kendinize özgü metinler, resimler, renkler ve daha fazlasını, istediğiniz her şeyi değiştirebilmenize olanak sağlıyor.

  Eticarete giriş mi yapmak istiyorsunuz, wix bu işi de size 3 adım kadar kolay hale indirgemiş, hazır şablonlardan birini seçerek ürünlerinizi kolaylıkla sergileyerek satışa hemen başlayabileceksiniz. Wix?in size sağladığı bir diğer güzellik ise sitenize entegre edebileceğiniz uygulamalarla içeriği zenginleştirme fırsatı sunması. 140?tan fazla hazır uygulama ile içeriği daha derinlemesine ve daha müşteri odaklı hale getirebiliyorsunuz.

  Hem mobil hem masa üstü arayüzünün yanında facebook sayfa biçimiyle anında entegre edebiliyorsunuz. Ödeme sistemi olarak PayPal, WebMoney ya da Skrill gibi ödeme yöntemlerini kullanabiliyorsunuz. Bu kadar profesyonel işler için hiçbir para ödemediniz peki satışlardan komisyon alıyorlar mı diye sorarsanız cevabım koca bir HAYIR olacak.

  Bu kadar kolay kulanımlı profesyonel platformun dahası için ek ücretler talep etmekte ama onca özelliğe karşı istenilen ücret çok düşük. Şaşılacak şekilde kolay bir arayüze sahip panel yapısı sizi çok kısa sürede uzman bir web?ci yapacaktır.

  Peki hiç uğraşamam mı diyorsunuz ya da zamanınız mı yok, wix size işin ehli uzmanlarını da sunuyor, ufak ücretler karşlığı sitenizi istediğiniz şekilde yaptırabiliyorsunuz. Tabi kendinize inanıyorsanız wix sizi de bu uzman kadrosuna katabiliyor ve ek kazanç edinebiliyorsunuz.

  Kısaca Wix ile web site yapmanın uzmanlık gerektirmediğini görmüş ve öğrenmiş olacaksınız. Siz de profesyonel bir web site hazırlayarak internet aleminde yerinizi alacaksınız.

  Web sitesi olmayan kalmasın diye wix sizinle.

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.