More

  Jimdo-App için Yeni Blog Özelliği

  Basın Açıklaması: Site kurma servisi Jimdo, ödüllü mobil uygulamasına blog özelliğini de ekliyor.

  imageHamburg, 3 Şubat 2014: Avrupa ve Güney Amerika’da, iTunes’un ?Best of 2013? listesine giren ve 200.000’den fazla indirilen mobil uygulama Jimdo-App, artık mobil olarak site kurma ve düzenlemenin yanı sıra, hareket halinde blog yazma imkanı da sunuyor. Site kurma servisi Jimdo tarafından masaüstü sürümüne ek olarak geliştirilen uygulamadaki bu yenilik hem blog, hem de e-ticaret alanında yeni imkanlar sunuyor.

  Jimdo-App ile ilgili geri dönüşte bulunan her üç kişiden birinin isteği doğrultusunda uygulamaya eklenen ilk büyük özellik olan blog, aynı anda web sitesini güncellemeyi ve blog yazmayı mümkün kılıyor. Bu sayede kendi Jimdo siteleri üzerinden blog yazan kullanıcılar her an ve her yerde yazılarını yayınlayabiliyorlar. Yapılan araştırmaya göre e-ticaret için de giderek önem kazanan blog, sanal mağaza sahiplerinin site trafiklerini arttırmada kullanabilecekleri en ucuz ve etkili yöntem olarak dikkat çekiyor. Bu nedenle Jimdo’nun mobil uygulamasında sunulan blog özelliği, sanal mağaza sahiplerinin de faydalanabileceği yeni imkanlar sunuyor.

  Kullanıcı İhtiyaçları ile Şekillenen Uygulama

   

  image?Amacımız sanal mağaza sahiplerinin müşterilerine daha yakın olabilecekleri bir kanal sunmak ve bu sayede daha başarılı olamalarını sağlamak. Bu nedenle blog özelliği klasik blog kullanıcılarının yanı sıra küçük ve orta ölçekli sanal mağaza sahiplerinin ihtiyaç ve imkanları da dikkate alınarak tasarlandı? diyen Jimdo’nun kurucu ortağı Matthias Henze, son yenilikle birlikte mobil uygulamanın bütünlük açısından geliştiğini belirtti. Kullanıcılardan aldıkları tepkilerin de doğru yolda olduklarını gösterdiğini söyleyen Henze, Jimdo’nun hem mobil hem de masaüstü sürümünü kullanan Jimdo kulanıcılarının, sadece masaüstü sürümünü kullananlara göre daha aktif olduklarını da paylaştı.

  Blog özelliğinin eklenmesiyle sınıfının en kapsamlı uygulamalarından biri olan Jimdo-App, kullanıcı talepleri doğrultusunda geliştirilmeye devam ediliyor. Uygulamanın Android sürümü ve farklı ek özellikler için çalışmalar sürüyor.

  Jimdo’nun mobil uygulaması buradan ücretsiz olarak indirilebilir.

  Video:

  Göseller

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.