More

  İşte Android’deki pil düşmanı uygulamalar!

  Android’li ceplerin pillerini en çok hangi uygulamalar tüketiyor? Cevap, bu araştırmada gizli…

  battery_monitor_android_appsAkıllı telefonların pilleri genellikle en zayıf noktaları. Özellikle mobil oyunlara meraklıysanız, piliniz bir günü bile zor çıkarabiliyor. Yeni bir araştırma ise pili en çok tüketen oyunları ortaya çıkardı.

  Battery Doctor uygulamasının geliştiricileri olan KS Mobile tarafından yapılan bir araştırmada en çok pil tüketen uygulamaların ilk sırasında Camera360 Ultimate yer aldı. 180 milyon kullanıcısı olduğunu ve “hayatınızı daha da kolaylaştırdığını” iddia eden uygulama, araştırmaya göre hayatımızı o kadar da kolaylaştırmıyor.

  İkinci sırada ise Microsoft’un “deneyiminizi 8 farklı renk temasıyla kişiselleştirenOutlook uygulaması yer aldı. Görünüşe bakılırsa Microsoft, Android’li ceplerin rengini attırmayı oldukça seviyor.

  Listede Outlook’un ardından EZ Weather Forecast and Widget ve bir TV ve film uygulaması olan Viki uygulaması yer aldı. Listede Zello PTT, Temple Run 2, Imo, Racing Moto ve Fruit Ninja’nın da isimleri geçiyor. 10. sırada ise çoğumuzu ilgilendiren bir oyun, Candy Crush Saga yer alıyor.

  Kaynak:ChipOnline

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.