More

  iPhone’a Özel Güvenlik Koruması Geliyor ! Hemde McAfee’den

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  OS işletim sistemiyle çalışan İPad ve İPhone?larınız yüksek teknoloji diğer cihazlara göre virüs problemiyle nadiren karşılaşmasına rağmen  hâlâ %100 koruma sağlanamamıştır.

  iOS işletim sistemiyle çalışan aygıtlar için McAfee tarafından piyasaya sürülecek olan WaveSecure isimli güvenlik programı önümüzdeki günlerde piyasaya sürülmeye hazırlanılıyor. Bu program kullanıcıya ait başta rehber olmak üzere şahsi bilgileri koruma altına almayı amaçlıyor. Bu program sayesinde genellikle pc veya bluetooth ile veri aktarımı yapan kullanıcılar bu yolla bulaşan virüslerin zararlarından korunmayı sağlayabilecekler.

  Daha öncede McAfee tarafından iOS işletim sistemli aygıtlara koruma programları tasarlanmış yalnızca iş dünyasına hitap ettiğinde dolayı geriye kalan dilimdeki kullanıcılar bu yazılımı kullanamamışlardı. Bu sorunu göz önünde bulunduran McAfee yazılımcıları yeni piyasaya sürülecek olan WaveSecure  isimli programla tüm kullanıcılara hitap etmeyi amaçlıyor.

  Buralarda ol, Daha öğreneceğin çoook ama çooook şey olacak . TeknoTwit Fatih Battal

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.