More

  iPhone ile hareket eden üç boyutlu fotoğraflar çekin [Video]

  ?Hayat tek boyutlu değildir? mottosuyla, iPhone için geliştirilen Seene isimli uygulama belirli bir derinliğe sahip, hareketinizle yön değiştiren üç boyutlu fotoğraf çekmenizi sağlıyor. Üstelik kayıt ve görüntüleme için özel bir ekipman kullanmanıza da gerek yok.

  seen-ekran-2

  Obvious Engineering ekibinin girişimlerinden Seene ile iPhone aracılığıyla üç boyutlu fotoğraflar oluşturabiliyorsunuz. Dört farklı açıdan çekilen kareleri noktasal şekilde birleştirerek nesne ve arka planı ayıran yazılım böylelikle fotoğraflara derinlik kazandırıyor.

  seen-ekran

  Aslında temel anlamda -optik yanılsama olarak da bilinen- ?Parallax Efekti?ni kullanan program, maalesef gerekli özen gösterilmediği takdirde ortaya başarısız sonuçlar çıkarabiliyor. Kendi içerisinde sosyal ağ da barındıran uygulamadaki içerikleri Facebook, Twtitter gibi sosyal ağlarda paylaşmanın yanısıra istediğiniz siteye entegre de (embed) edebilirsiniz.

  VİDEO

  Seene

  FİYAT
  iOS: Ücretsiz

  BOYUT
  iOS: 7.6 MB

  YÜKLEMEK İÇİN
  iOS https://itunes.apple.com/app/seene/id698878590?ls=1&mt=8

  Kaynak:Log

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.