More

  iPhone cihazlarının tamiri ne kadar tutuyor?

  Akıllı telefon tamir servisi olan Cepfix, hızlı ve hayat kolaylaştırıcı yöntemleriyle telefonu bozulan kişilere pratik çözümler üretiyor. Cepfix’te iPhone modelleri başta olmak üzere Samsung, LG, Nokia gibi birçok akıllı telefonun tamiri yapılabiliyor. Cepfix’te telefonunuzun markası, modeli ve arıza nedenini belirtip 3 adımda tahmini fiyat alarak hızlı bir şekilde tamir işlemine başlamanız mümkün.

  cepfix-cep-telefonu-tamiri

  iPhone teknik servisi olan Cepfix’e girip telefonunuzun marka, modeli ve arıza durumunu seçerek cihazınızın tamir bedeline ilişkin tahmini fiyat alabilirsiniz. Sizler için Cepfix’in iPhone cihazlarına yönelik tahmini tamir fiyatlarını derledik.

  iphone-5siPhone 4S sahibiyseniz,

  Cihazınızda meydana gelebilecek ekran sorunları, şarj soketi arızası ve ses gelmeme problemi için Cepfix 296 TL’lik bir tahmini fiyat sunuyor. Sadece ekran sorunları için 160 TL, arka kamera sorunu için 71 TL, ana buton bozukluğu için 79 TL fiyat belirlerken, titreşim sorunu tamiri için 53 TL’lik bir fiyat ortaya koyuyor. Telefonunuzun şarj soketinde bir arıza varsa 65 TL’ye tamir ettirebiliyorsunuz. Kablosuz ağ bağlantı sorunu için ödemeniz gereken tahmini ücret ise 59 TL.

  iPhone 5 sahibiyseniz;

  Cihazınızda oluşabilecek ekran sorunları, şarj soketi arızası ve ses gelmeme problemi için ödeyeceğiniz tahmini fiyat 466 TL oluyor. Sadece ekran sorunlarına (kırık, çatlak, donuyor, leke var, pixel hatası ) yönelik tamir bedeli 305 TL iken, sesin kesik gelmesi 71 TL, arka kamera sorunu 83 TL, ön kamera sorunu 71 TL, ana butonun çalışmaması 59 TL, kilit tuşu arızası 80 TL, şarj soketi problemi 90 TL’den ücretlendiriliyor.

  Home buton, arka kamera ve sim kartında bir problem varsa ödeyeceğiniz tahmini tamir fiyatı 207 TL olarak hesaplanıyor.

  iPhone 5s sahibiyseniz,

  Telefonunuzda oluşan ekran sorunları, şarj soketi arızası ve ses gelmeme problemi için tahmini olarak 504 TL’yi gözden kaçırmanız gerek.

  Sadece ekran sorunları yönelik tamir bedeli 325 TL olurken, şarj soketi problemi için 90 TL, arka kamera sorunu için 94 TL, ön kamera arızası için 77 TL, ana buton arızası için 94 TL1lik bir tahmini fiyat ortaya çıkıyor. Cihazınızın ses tuşu bozulduğunda ödeyeceğiniz tamir ücreti ise 80 TL.

  iPhone 6 sahibiyseniz,

  Cihazınızda oluşacak ekran sorunları, şarj soketi arızası ve ses alamama problemi için ödeyeceğiniz tahmini fiyat 614 TL olacaktır.

  Sadece şarj soketi arızasına yönelik tamir bedeli 106 TL olurken, arka kamera sorunu 171 TL, ön kamera sorunu 165 TL, ana buton arızası 100 TL, kablosuz ağ sorunu 59 TL’ye tamir ediliyor. Home buton, şar soketi ve kilit tuşu bir arada bozuksa tamir için 326 TL’yi gözden çıkarmanız gerek. Touch ID sorunu için tahmini ücret ise 100TL.

  iPhone tamir fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için www.cepfix.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.