More

  iPhone 7 Patladı!

   Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 7, kullanıcısı tarafından henüz yeni alınmışken daha eve gitmeden patladı. Reddit’te paylaşılan fotoğraf ortalığı karıştırdı!

  iphone_7_patladi-1475171659

  Samsung yeni amiral gemisi olan Galaxy Note 7‘nin patlamasına ilişkin yeni telefonları piyasaya sürmek için hazırlanırken şok eden bir haber Apple cephesinden geldi. 

  Yeni iPhone 7 patladı!

  iphone_7_patladi

  PhoneArena‘nın haberine göre, Bir reddit kullanıcısı olan kroopthesnoop’un yeni aldığı mat siyah iPhone 7, eve bile ulaşamadan patladı. Yukarıda fotoğraftan son günlerde sıkça gördüğümüz, yanmış bir telefonu görüyoruz. Tabii tek fark, bu sefer telefonun iPhone 7 olması.

  Şu anda bu durum ile ilgili çok fazla detayın olmamasıyla birlikte arkaplanda neler olduğuna dair daha fazla bilgi isteyen bir kullanıcıya telefonun sahibi “Kesin değilim ama fabrikayla teslimat arasında bir şey olmuş” açıklamasını yaptı.

  Genel olarak telefonun vaziyetine bakınca kutunun çok da fazla hasar almamış olduğunu da ekleyelim.

  Bu ilk patlayan iPhone 7 oldu

  Şimdiye kadar medya da yer alan ilk patlayan iPhone 7 olan bu cihazla ilgili Apple cephesinden henüz bir açıklama gelmedi. Firmadan ilgili açıklama yapıldığında, sizlerle paylaşıyor olacağız.

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.