iPhone 5’in Kılıfları Ortaya Çıktı.

0
36

Apple’ın yeni iPhone modelini tanıtmasına 4 gün kala Çin’de kılıfları ortaya çıktı. iPhone 5 için diye satılan kılıflar telefon hakkında da birçok bilgiyi şimdiden veriyor.

Çin yine yaptı yapacağını ve iPhone’un Çin’de üretilmesini fırsat bilerek yeni çıkacak iPhone’un kılıflarını şimdiden piyasaya sürdü. Kılıflara bakarak iPhone 5 olması beklenenyeni iPhonemodelininyenilikleri hakkında da fikir sahibi olabiliyoruz.

Eğer kılıflar doğruysa ve gerçekten iPhone 5 içinse, ortada dolaşan iddiaların birçoğu doğru diyebiliriz. Çünkü görünen o ki iPhone 5 hem ince hem de daha büyük ekrana sahip olacak. Videoda da görebileceğiniz gibi iPhone 5’in inceliği hemen hemen iPod Touch kadar. En büyük yeniliği ise diğer iPhone’lardan daha büyük bir kılıfa sahip olması. Bu da daha büyük bir ekrana kavuşacağı anlamına geliyor. Bir diğer değişiklik ise ses açma kapatma tuşunun sağ tarafa geçmesi olmuş.

Kılıfların ne kadar doğru olduğunu bilemiyoruz, belki de ortaya çıkan iddiaları değerlendirerek kılıfları üretmiş olabilirler. Fakat iPad 2‘nin tanıtımından önce çıkan kılıfların doğru çıktığını göz önünde bulundurursak bu kılıfları da dikkate almamız gerekiyor.

Kaynak :SDN