More

  iPhone 5 ortada yok, iPhone 6’nın ayak sesleri geliyor.

  Daha iPhone 5’i görememişken iPhone 6’nın üretimine ne zaman başlanacağına dair duyumlar gelmeye başladı.

  iPhone 5 ortada yok, iPhone 6'nın ayak sesleri geliyor

  Büyük ihtimalle 2011’in en çok merakla beklenen cihazı olan iPhone 5 hakkında daha resmi bir açıklama görememişken, iPhone 6 ile ilgili duyumlar gelmeye başladı. Taipei’de bulunan Merrill Lynch’te çalışan Dan Heyler isimli bir analist, iPhone 6’nın üretimine 2012’de başlanacağını iddia etti. Her ne kadar net bir zaman söyleyememiş olsa da, iki yeni modelin birbirine yakın tarihlerde çıkması ihtimali var.

  Genellikle firmalar çıkardığı ürünler istedikleri satış rakamlarına ulaşmadan yeni ürünlerden bahsedilmesini istemez. Ancak iPhone 5’in piyasaya çıkması duyduğumuz bazı iddialara göre sonbahara kalırsa, önümüzdeki yıl üretimine başlanacak olan iPhone 6 ile aralarında pek de uzun bir süre olmayacak demektir. Tabi Heyler bu sözü ile iPhone 6’nın 2012 Aralık ayında üretimine başlanacağını kastettiyse durum değişebilir. Bakalım iPhone 6 kadar merak ettiğimiz ve iPhone 6’da bulunacağı söylenen 4 çekirdekli A6 işlemciyi görebilmek için ne kadar daha beklememiz gerekiyor.

  Kaynak;Teknokulis

   

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.