More

  iOS 8.1.3 güncellemesi yayınlandı

  Apple hata düzeltmeleri, daha yüksek kararlılık ve performans iyileştirmeleri içeren, nispeten düşük dosya boyutlu iOS 8.1.3 güncellemesini yayınladı.

  ios813-525x300iPad, iPhone ve iPod touch için indirilmeye hazır durumdaki iOS 8.1.3’te şebeke üzerinden güncelleştirmeye olanak tanıyan nispeten düşük dosya boyutu dikkat çekti. Önceki güncellemeler için GB boyutlarındaki depolama alanı gereksinimi ve iTunes için bilgisayara bağlı olmak gerekirken yeni sürümde Wi-Fi ya da hücresel bağlantı üzerinden işlem gerçekleştirilebiliyor. Dosya boyutu 247 MB (445 MB kullanılabilir alan gerekiyor).

  ios

  Güncelleme için depolama alanı gereksiniminin düşürülmesinin yanı sıra bazı kullanıcıların Mesajlar ve FaceTime için Apple kimliği parolalarını girmesini engelleyen bir sorun giderildi. Ayrıca Spotlight’ın uygulama sonuçlarını görüntülememesine neden olan bir sorun da düzeltildi. Çoklu görev hareketlerinin (Multitasking) iPad’de çalışmasını engelleyen bir hata da yine çözümlenenler arasında. Son olarak eğitimle ilgili standart testler için yeni yapılandırma seçenekleri eklendi. Güncellemenin, genel hızı artırdığı yönünde geribildirimler alınmaya başlandı.

  Kaynak:LOG

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.