More

  iOS 7’nin Temasını Siyah Yapın

  Jailbreak’li iOS cihazları beyaz renk skalasından siyaha dönüştüren “Eclipse” isimli Tweak, Cydia’daki yerini aldı. Siyah iOS 7 oldukça ilgi çekici görünüyor.

  iosApple, iOS 7 ile birlikte sistemin renk skalasını soft renklerden direk beyaza çevirmişti. Beyaz tonlarının hakim olduğu iOS 7, özellikle siyah/uzay grisi iPhone sahipleri tarafından cihazlarının renklerine uymadığı için beğenilmemişti. Apple forumlarında da yer alan bu konu hakkında kullanıcılar “night mode” gibi bir seçeneğin getirilmesini ve iOS 7’yi siyah temayla kullanılmasını istiyordu.

  Apple‘ın bu yönde bir hamlesi olur mu bilinmez ama bugün Jailbreak’li iOS 7 kullanıcıları için beklenen Tweak yayınlandı. @fr0st isimli geliştiricinin Tweak’i olan “Eclipse” iOS 7’yi siyah tema ile kullanmaya olanak sağlıyor. Ayalar, safari, mesajlar, rehber ve diğer Apple’ın stok uygulamalarını siyah bir görünüme büründüren Tweak, Cydia‘da 0.99 Dolar‘a satılıyor.

  Tweak’te küçük hatalar var

  Bu Tweak‘in henüz Beta aşamasında olduğunu ve bir takım Bug‘ların bulunduğunu belirtmekte fayda var. Geliştiricinin açıklamalarına göre

  küçük sorunları düzeltecek bir güncelleme çok yakında yüklenebilir olacak.

  Kaynak:SDN

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.