More

  İlk Windows 8 ceplere güncelleme yolda.

  Windows Phone 8’li ilk telefonlar satışa sunuldu biliyorsunuz. Henüz yeni bir işletim sistemi olması sebebiyle, birçok irili ufaklı eksik ve hatanın olmasını da normal olarak karşılayabiliriz. Önemli olan, bu hata ve eksikliklerin firma tarafından da kısa sürede tespit edilip, güncellemelerinin yayınlanması.

  Microsoft, Windows Phone 8 için ilk güncelleme üzerinde çalışmaya başladı. Kod adı Apollo Plus olan bu güncelleme, sistemdeki Wi-Fi desteğinden seslere kadar uzanan birçok düzenleme barındırıyor. Güncellemeyle birlikte sisteme VPN desteğinin de (Güvenli bir ağa bağlanarak dosya paylaşımı yapılması) geleceği söyleniyor. Bir de bildirim barı var bildiğiniz gibi. Daha doğrusu, zaman yetmediği için sisteme eklenemediği söylenmişti. Bu güncellemeyle de sisteme gelmesi bekleniyor.

  Bu arada Microsoft, bazı Windows Phone 8 telefonlarda aniden kapanma ve yeniden başlatma sorunlarının olduğunu ve bunu düzeltmek için de çalıştıklarını açıkladı.

  Kaynak:Teknokulis

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  1 Comment

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.