More

  İDEMAMA Kurumsal Kimlik Tasarımı

  İster yeni bir firma olun, ister kurulu bir firma, kurum içi ve kurum dışı duruşunuz, gelişebilmeniz için hayati önem taşımaktadır. Bu durumda, firmanız için tam da hayal ettiğiniz gibi bir algı oluşturarak, oluşturulan bu algının hedeflerinize uygun bir şekilde yönetilebilmesini sağlamak için kurumsal bir kimliğinizin olması gereklidir. Eğer hafızalara kazınarak, hedeflerinize yürümek istiyorsanız Kurumsal KimlikTasarımı için adresimizi ziyaret edin ve hemen sizin için çalışmaya başlayalım.

  Ekran Resmi 2014-11-05 23.29.57

  Gerçek şu ki, teknolojik devrimler, iletişim kanallarının hergün artması, hızlı düşünme, karar verme, uygulama gerekliliği, görsel hafızayı ön plana çıkartıyor. Gördüğümüzü kaydediyor, eşleştiriyor, anlamlandırıyor, sonuç çıkartıyor ve davranış belirliyoruz. Hal böyle olunca da kurumlar kendilerini bir bütün olarak bir çırpıda ifade ederek, duruşunu, ne yaptığını, nasıl yaptığını anlatacak bir bütünlüğü oluşturma gereği hissediyorlar.

  İşte biz İdemama olarak tam da bu noktada sizinle çalışmaya başlıyoruz. Kurumunuz ister küçük, ister büyük, ister yerel, ister bölgesel ya da ulusal olsun her halükarda amacınızın, bilinirliğinizi artırarak, hatırlanan, sonuçta da tercih edilen olabilmek olduğunu biliyoruz.

  Ve yine İdemama olarak biliyoruz ki, Kurumsal Kimlik bir firmanın imzasıdır, imajıdır.

  Kurumsal Kimlik; logo, kartvizit, maskot tasarımı, araç giydirme, web sitesi tasarımı, ambalaj üzeri etiket tasarımı, internet banner tasarımı, el ilanı tasarımı gibi birçok alanda firmanızın bulunduğu/bulunacağı mecralarda, bir bütünlük içinde sizi hatırlatacak tüm tasarımları içine almaktadır. Firmamız kurumsal kimlik tasarımı ile ilgili her konuda taleplerinizi karşılayacak donanıma sahiptir.

  İhtiyacınızı kendiniz belirleyebilir ya da web sitemizi ziyaret ederek, hizmetlerimizi ve referanslarımızı inceleyerek farketmediğiniz ihtiyaçlarınızı keşfedebilirsiniz. Başlangıç noktasını tespit ettikten sonra, herbir ihtiyacınız için size sunduğumuz onlarca alternatif arasından kendiniz için en uygun olanı seçebilirsiniz. Tüm aşamalarda, geçmişten gelen deneyimimiz, konularında uzman ekibimiz ile hep yanınızda yer alacağız.

  Bize hayallerinizi anlatın, biz tüm dünyaya kendinizi anlatmanıza yardım edelim.

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.