More

  HTC One M9 ve tüm özellikleri.

  Aylarca hakkında yazıldı çizildi, ortaya onlarca iddia atıldı ve sonunda beklenen an geldi. HTC’nin yeni nesil amiral gemisi One M9 MWC 2015’te tüm detaylarıyla gün yüzüne çıktı. Aynı gün tanıtılacak olan Samsung’un yeni amiral gemileriyle ciddi bir rekabete girmesi beklenen HTC One M9, selefinden tam iki yıl sonra, Mobil Dünya Kongresi’nde tüm endamıyla karşımızda.

  HTC-One-M9-23
  İlk olarak telefonun dış görünüşünden başlayalım. Halihazırda başarılı işler yapan HTC’nin tasarım ekibi, yine çizgisini bozmamış ve ufak tefek revizeler dışında alışık olduğumuz tasarım anlayışını yeni modele de uygulamış. Kasanın arka kısmından başlayarak yanına doğru seyreden çizgilere her ne kadar iPhone 6 yakıştırması yapılacak olsa da, HTC’nin bu tasarım özelliğini daha önceki modelleriyle birlikte çok daha önceden hayata geçirdiğini hatırlatalım. iPhone 6’dan sonra bu çizgili tasarımı pek çok markanın daha uygulamaya başladığını düşünürsek, HTC tasarım ekibini başkalarına da ilham veren çalışmalarından dolayı tebrik etmek gerek. One M9’un boyutları ise bir önceki modelle hemen hemen aynı. 5 inçlik ekran boyutunu koruyan HTC, yeni amiralini 144.6 x 69.7 x 9.6 mm boyutlarındaki metal kasaya sığdırmış.

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.