More

  Hangi Samsung Cihazlar Android 4.4.3 Güncellemesi Alacak!

  4.4.3Android işletim sisteminde güncelleme oldukça sıkıntılı bir süreç. Öncelikle her güncellemenin en iyiyi sunmadığını Galaxy S4?e yapılan Andoid 4.4.2 güncellemesinden sonra görmüş olduk. Sizlerden gelen yorumlara göre bu cümleyi kuruyoruz; Galaxy S4 kullanıpta güncellemeden memnun kalanlar varsa lütfen yorumlarda belirtsin.

  Android güncellemesi ile ilgili özellikle bu işletim sistemini kullanan kullanıcıların güncelleme her zaman en iyiyi sunmaz anlayışı ile sindirildikleri bir ortamda ?hayır her güncelleme bize daha iyisini sunmak zorunda? mantığını gütmeli ve üreticilerden daha iyisini yapmalarını istemeliyiz.  Firmalar kendi arayüzlerini gereksiz bir çok uygulama ile (örneğin kalp hızı okuma sensörü, bebek telsizi modu; göz takibi vs vs) doldurdukları için arayüzün yeni işletim sistemine tekrardan her operatör için farklı farklı yazılması büyük bir sorun teşkil ediyor.

  Sammobile sitesi Sasmung?un Android güncelleme yol haritasını nhayet açıkladı. Gelen bilgilere göre Samsung Galaxy S5 üzerinde Android 4.4.3 güncellemesi için çalışmalara başladı bile. Galaxy Note 3 ve Galaxy S4 bu güncellemeyi ilk alacak cihazlar olacak. İşte tam liste şu şekilde

  Samsung Galaxy S5 Android 443 update Hangi Samsung Cihazlar Android 4.4.3 Güncellemesi Alacak! Samsung older Galaxy phones Android KitKat update Hangi Samsung Cihazlar Android 4.4.3 Güncellemesi Alacak!

  Yapılan yorumlara göre Android 4.4.2 güncellemesi ise şu telefonlar ile devam edecek; Galaxy S4 Mini , Galaxy Mega 5.8 , Galaxy Mega 6.3 ve Galaxy Mega 2

  Kaynak;Sambile, andronova

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.