More

  Google gelen şikayetlerin ardından Nexus 5?i revize etti

  Google Nexus 5?in piyasaya çıkmasının ardından XDA-developers forumunda akıllı telefonun tasarımına gelen eleştirileri dikkate alan Google ve LG, cihazın tasarımında küçük ancak farkedilebilir bazı değişiklikler gerçekleştirdi.

  bursa jigolo
  İlk parti Nexus 5?lerde ekranın etrafındaki çerçeve, yerinden oynayan SIM kart tepsisi, gevşek ve ses çıkaran düğmeler gibi çeşitli sorunlar mevcuttu. Bu sorunlardan şikayetçi olan bir müşterinin telefonunun nispeten modifiye edilmiş bir modelle değiştirilmesinin ardından Google?ın revizyondan geçmiş bu yeni modelin satışlarına başladığı belirtildi.

  nexus-5-revizyon-131213XDA-developers forumunda yeni versiyon ve ilk nesli bir arada gösteren fotoğraflar Nexus 5?teki küçük dokunuşları daha somut biçimde ortaya koyuyor. Yeni versiyonda ilk nesil Nexus 5?te bulunan defolardan hiçbirine rastlanmazken, düğmelerin sabitlendiği ve mikrofon ile hoparlör deliklerinin genişletildiği görülüyor. Ancak bu yeni versiyonla birlikte yeni defoların ortaya çıkmış olması da gözden kaçmıyor. Yenilenen Nexus 5?in ekranının daha sarı olması ve sıkışmış yeşil piksellerin varlığı dikkat çekiyor.

  Kaynak:Teknoblog

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.