More

  Galaxy S6 için Yeni Kamera Özellikleri

  Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleri için hazırladığı Android 5.1 Lollipop güncellemesiyle beraber cihazlara yeni kamera özellikleri ekleyecek.

  fast-camera-launching-on-samsung-galaxy-s6
  Galaxy S6 için Yeni Kamera Özellikleri Google’ın Android Lollipop sürümüne entegre ettiği Google Camera API’ları sayesinde Lollipop ile beraber kameranın perde hızı başta olmak üzere, RAW formatında fotoğraf çekmek gibi pek çok özellikler mümkün hale geliyordu.

  Demek ki bu özelliklerin yaygınlaşması için rekabetin artması gerekiyormuş. Boşuna demiyoruz, rekabet güzel şey!

  LG G4’ün lanse edilmesiyle beraber gelişmiş manuel çekim modu, perde hızı ve RAW formatı gibi özellikler, diğer firmalar tarafından yeni amiral gemilerine adapte edilmeye başlandı.

  RAW desteği veren HTC’den sonra Samsung’un da yeni kamera güncellemesi üzerinde çalıştığı haberleri yayıldı. Sammobile’ın yaptığı haberlere göre, yeni kamera uygulaması hala geliştirme aşamasında.

  Geçtiğimiz günlerde Android 5.1.1 güncellemesi alan T-Mobile markalı Galaxy S6 modellerinde bulunmayan yeni nesil kamera yazılımı, beklentileri önümüzdeki haftalara attı.

  Samsung’un global Android 5.1.1 güncellemesi için yeni kamera yazılımının tamamnlanmasını beklediği de diğer iddialar arasında.
  Bakalım bu yeni özellikler Galaxy Note 5 çıkana kadar güncelleme olarak Galaxy S6 ailesine eklenecek mi yoksa Note 5’ten sonraya mı kalacak?

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.