More

  Galaxy S3 için Android 4.3 güncellemesi durduruldu!

  Samsung bir süre önce Galaxy S III için Android 4.3 güncellemesine baız ülkelerde SIM kilitli (Vodafone) versiyonlar için başlatmıştı. Uluslararası sürüm içinse dağıtım bugün ilk olarak İngiltere?de başladı. Güncelleme dağıtımı başladı başlamasına ancak, telefonlarına güncelleyen kullanıcıların geri dönüşlerinden anlaşıldığı üzere telefonda birçok hata ve yazılım sorunu ortaya çıkmış durumda.

  1350195850_galaxy-s-3

  Güncelleme sonrası karşılaşılan en önemli sorunlar; düşük pil ömrü, uygulama çökmeleri, tutarsız Wi-Fi bağlantısı, yavaşlayan performans, tepkisiz kilit ekran ve telefon kilitlenmeleri şeklinde sıralanıyor. Kullanıcıların sorunun çözümü için çoğu zaman pili çıkardıkları ifade ediliyor.

  İngiltere?de uluslararası versiyon için dağıtımı başlayan resmi güncellemenin durdurulduğu ve güncelleme kontrolü yapan kullanıcıların ?Telefonunuz en güncel yazılama sahip? şeklinde bir uyarı ile karşılaştıkları bildiriliyor.

  Galaxy S III ve Note II?deki yazılım ve donanım benzerlikleri dikkate alındığında, Galaxy Note II için de Android 4.3 güncellemesinin durdurulduğu anlamı çıkarılabilir. Samsung henüz konuya ilişkin resmi bir açıklama yapmadı. Gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.

  Kaynak:andronova

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.