More

  Galaxy Note II için Ülkemiz Kullanıcılarana Kararlılık ve Performans Güncellemesi Yayınlandı

  Samsung, Android 4.2.2 güncellemesini iptal ederek direkt Android?in 4.3 numaralı sürümüne yükselteceği Galaxy Note II için yeni bir güncelleme yayınladı. Uzun bir aradan sonra telefon için yeni bir güncelleme paketi dosyası hazırlayan Samsung?un güncelleme kapsamında neler sunduğu henüz bilinmiyor. Telefonun işletim sistemi versiyonu 4.1.2?de kalırken, telefonun güncelleme neticesinde daha kararlı bir yapıya büründüğü tahmin ediliyor. Bunun yanı sıra performans artışı ve pil iyileştirmelerinin de yapıldığı ön görülüyor.

  completely-back-up-your-samsung-galaxy-note-2-using-kies-helium-note-2-toolkit.w654

  Kies ve OTA üzerinde dağıtımı sağlanan güncellemeyi Odin aracılığı ile yüklemeyi tercih edecek kullanıcılar en güncel ROM dosyasına buradan erişim sağlayabilir.

  Önümüzdeki birkaç gün içerisinde 3.nesil Galaxy Note modelini duyurmaya hazırlanan Samsung, telefonda Android?in halihazırda en güncel versiyonu olan 4.3?ye yer verecek. Telefonun eylül sonu itibariyle kullanıcılara ulaşması beklenirken; Samsung?un devam eden süreçte Android 4.3 güncellemesini başta Galaxy S4 olmak üzere Galaxy Note II ve Galaxy S III modellerine sunması bekleniyor. Bu noktada Samsung Hindistan Ar-Ge merkezinin yoğun çalışmalar sürdürdüğü birçok kaynak tarafından dile getiriliyor.

  Kaynak:andronova

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.