More

  Galaxy Note 4 için Android 5.1.1 Türkiye’de!

  Samsung’un 2014 yılındaki en güçlü telefonu Galaxy Note 4 için Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi Türkiye için yayınlandı. İşte Galaxy Note 4 güncellemesinin detayları.

  note-4-android-lollipop-turkiye-1443813392

  Samsung‘un 2014 yılında tanıttığı en güçlü akıllı telefonu olan Galaxy Note 4 için Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi, sonunda Türkiye‘deki kullanıcılara ulaşmaya başladı. 10 Ağustos tarihinde Amerika’daki SM-N910P modeline, 30 Ağustos’ta Avrupa’daki SM-N910F modeline gelen güncelleme, bugün de Türkiye‘deki Galaxy Note 4 SM-N910CQ kullanıcılarına ulaştı.

  Galaxy Note 4 için Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi

  Yaşanan RAM tüketimi ve pil tüketimi gibi sorunların giderildiği Galaxy Note 4 Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi ile birlikte ek olarak Galaxy S6 ailesi ve Galaxy Note 5’te yer alan tema desteği de geliyor. Arayüzde çok kapsamlı olmasa da önemli yeniliklerin yapıldığı güncelleme ile stabilitenin önemli oranda arttığı söylenebilir.

  Ek olarak bugünlerde 2.0 sürümü ile yeniden ortaya çıkan Stagefright açığının, henüz 1.0 sürümünü kapatan güncelleme, güvenlik tarafında Stagefright dışında küçük iyileştirmeler de getiriyor.

  Samsung Galaxy Note 4 kullanıcılarına yüklemelerini önerdiğimiz Android 5.1.1 Lollipop güncellemesini, Ayarlar>Cihaz Hakkında>Yazılım Güncelleme yolunu izleyerek yükleyebilirsiniz.

  Kaynak:SDN

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.